Jump to content
Sign in to follow this  
Haryk

Aukro-Polsko

Recommended Posts

No já platil normálně, mám účet v cizí měně,ale v polsku obecně je dost problém s nákupem věcí..... Kupoval jsem spojku a nějaký hadry, oboje byli padělky, od té doby jsem tam nekoupil nic a už taky nikdy nekoupím, možná jsem měl prostě jen smůlu na špatné prodejce, ale moc nedoporučuju tam kupuvat dražší věci....

Mno to ne:) Já kupoval \"značkový\" věci .... spojku LUK (krabice LUK a uvnitř nějaká napodobenina-lajk by to ale nepoznal) a pak jsem kupoval dvě mikiny a trička ADIDAS a bylo to všechno, jen ne ADIDAS.... :D Po těchto zkušenostích už na to prdím a nakupuju v německu.... :)

Guest Lubk0

Ja z SK odtial nakupujem cez www.autofra.sk ... Bral som odtial uz zhruba 20 balickov, a vsetko uplne v pohode, presne to, co som objednal ... Znackove veci som tam nehladal, iba raz som kupoval na 206 tku original klucik Valeo, bol o trocha drahsi ako ostatne, s postou a proviziou vysiel na 19,80 Eur ... Cisto kluc, s planzetou, bez elektroniky, a bol to naozaj original ... A tu som zohnal telo kluca neoriginal najlacnejsie za 45 E, takze sa to da :)

Co sa tyka handier, tak kamaratke som odtial bral kratke nohavice Adidas, normalne sme si pozreli nazov kolekcie na Sk, a vyhladali cez allegro ... Vsetko v pohode, a dorazil original ... U nas v obchode sme ich nasli najlacnejsie v akcii za 49 Eur, cez allegro, s postou, a zo vsetkym 31 Eur ... A presne to iste, ziadny fake :)

Holt jsem měl smůlu, když vidím že nikdo tady neměl problémy.... Ale je fakt že už i na českém aukru mi dvakrát okradli, takže ono je to asi všude stejné, prostě na to mám kliku... :)

Kdyz jsem se ja pokousel neco kupovat, tak polsi prodejci nebyli ochotni ani odpovedet na dotaz psany v polstine.

[upravil dne 12.9.2010 od Demo]

Moje řeč. Já jsem jim ještě přidal ten samý text v češtině a angličtině. Tenkrát šlo o kompletní sadu ALU kol, v textu jsem se ptal, jestli bych mohl zaplatit předem, zda následně může poslat zásilku do Česka. Nikdo se neozval, asi jsem jim za to nestál. :)

[upravil dne 12/9/10 od peugeot09]

taky kupoval a vše bez problému.......,komunikoval v pohodě,sice jsem musel použít strýčka gůgla :D ale vše bez problému,na všem,na čem jsme se domluvili vše dopadlo jak mělo !!

to Demo : tak to zase já mám opačnou zkušenost,přeložil jsem si to pomocí gůgla a hošík odepsal na meila a normálně komunikoval,sice jsem taky nevěřil poprvý,že to dopadne tak dobře ale dopadlo,což je fajn,já tam tenkrát kupoval páčku na ovládání tempomatu a koupil jsem za super peníz celé ovládání páček za cenu cca 25 euro,takže moje zkušenost je dobrá.....

[upravil dne 13/9/10 od Burisek]

Pomůže někdo s nákupem na Polském Aukru? Bohužel, našel jsem prodejce spíš u Varšavy, takže platba na účet v ČR asi těžko.

Jak to tedy provést? Děkuji za pomoc.

Taky sem kupoval a všechno v pořádku,použil jsem system jako Burisek strýčka gůgla

Marcel505

domluvili jsme se a poslal mi jeho účet a posílal sem peníze přímo jemu na účet

[upravil dne 22.5.2011 07:16 vendi.stejskal]

Taky sem kupoval a všechno v pořádku,použil jsem system jako Burisek strýčka gůgla

Marcel505

domluvili jsme se a poslal mi jeho účet a posílal sem peníze přímo jemu na účet

[upravil dne 22.5.2011 07:16 vendi.stejskal]

Mohu z českého účtu poslat na polský účet?

A co stál převod do zahraničí a převod na jinou měnu?

Tiez som platil minuly tyzden, prevod cez internet banking asi 50 centov, cize skoro nic a platil som v Eurach nie v zlotycg, lepsie je sa dohodnut s kupujucim na cene pre teba asi v Ceskych korunach a pohoda.

ja som bral cez http://allegro.pl/ DRV ventil vyrobeny v Jihlave, na slovensku stoji okolo 130 Eury, cez polsko ma vysiel na 50 Eury, tak ze absolutna spokojnost. :D

Jako že mu pošlu český peníze na jeho účet, kterej má zřejmě v polských zlotých?

[upravil dne 22/5/2011 12:17 Marcel505]

omlouvám se za výpadek,byl jsem prič:mad:

je to už přes rok,co jsem takle platil,už si to moc nepamatuju,platil sem českou korunou ,jen to co byla cena + pošta

já jsem chtěl taky kupovat na allegru. ale zjistil jsem že převod peněz na polský účet by stál 250kč. tak mi to za to nestálo....