Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odporucte video kameru full HD do 600euro.


jofo

Recommended Posts

Já bych řekl, že dlouho se Blue-Ray technologie držela cenově vysoko kvůli válce Sony s HD a teď když soupeř padl to půjde ráz na ráz. Blue Ray vypalovačka se dá sehnat už za 5000Kč. Ale čas dá jednomu nebo druhému za pravdu :)

Co se týká LCD, LED nebo plazmu, to už dneska za rozmar nepovažuju, spíš za standard. Mám Panasonic Viera (celkem slušný typ) a HD ready rozlišení od UPC (CT, Nova, Prima, Eurosport atd.) oproti klasickému je teda sakra znát. Hlavně u F1, Moto GP nebo jiných sportů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ja som uz kupil sony hdr cx305. Super video, ale fotky su hroza, nejake nedoostrene. Ale to je jedno mam dobry digital.

Inac kto bude spracovavat tie videa fakt neviem. Mozno casom ked sa kupi lepsi stroj na spracovanie.

Este by som sa opytal niekoho znaleho ze ci je normalne ze kamery niekedy dost dlho vyrovnavaju bielu? Myslim tym to ze ked tocim nejaky predmet a potom pomaly sa otocim na ine vzdialenejsie miesto tak to miesto je nromalne take domodra a cca po 4 sekundach sa to dotiahne na normalne farby. Niekedy to posobi dost rusivo. Neviem ci to tak ma byt alebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

matii: ma manualny zoom, obrovsky rozsah ohnisiek v jednom nevymenitelnom objektive a zavit na filtre, takze ano spokojnost, presne to co som chcel, taky kompromis

zrkadlovku a k tomu objektivy za stovky eur by sa mi kupovat, nosit a hlavne vymienat teda fakt nechcelo

len nahravanie videa by mohlo byt na vyssej urovni, ale keby chcem kvoli videu, kupim si kameru :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...