Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Pomoc od řádného člena

The_DoctoR

Recommended Posts

Hledám a prosím nějakého řádného člena z Prahy, který by mi mohl na začátku příštího týdne pomoci sehnat pár dílů na slevovou kartičku. Potřebuju pár dílů (konkrétně čepy) v polovině příštího týdne. Vim, je to blbý, jelikož ještě nejsem řádný člen, ale čeká se na kartičky a já prostě čekat nemůžu, jelikož mám domluvenej servis na příští tejden. Našel by se někdo kdo, by mi s tímhle píchnul a bydlí v Praze? :) Díky všem.

Praha ANO, kartička NE, takže asi nebudu moc nápomocný. Poslal jsem ale SZ, je možný, že pomůže. ;)

Jenom mě překvapuje, že tady mluvíte o vychcanosti, to mi přijde už trochu příliš (vím, slunce docela intenzivně svítí, ale stejně). Jsme snad lidi, tak si přece pomůžeme ku*va. Pro honzu406 nebyl problém půjčit kartu OK406 a tady s ní děláte takový cavyky. Jděte někam šmudli. :P

peugeot09: slevy u partneru jsou pro radne cleny - ty co chteji klub podporit a za sve penize cerpat urcite vyhody, proc by je mel cerpat nekdo, kdo vykrikuje, ze muze penize poslat hned a pritom to neudela, nechces mi to vysvetlit?

muzem pak mit tri karticky na celej klub a pujcovat si je, jen tech partneru asi moc nebude...

:xvul Teda ne ze bych chtel taky rypat ale P-C ma ucet u Raiffky ktera si uctuje 7 Kc za prichozi platbu ?? Poplatek ktery snad nedavno vyhral i nejakou cenu za nejvetsi <i> vinu :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:fnuk

Stibto: Víš o nějaké levnější alternativě? Potíž je v tom, že jakožto občanské sdružení máme povinnost vést účet transparentní a to (aspoň co je mi známo), krom Raiffky a Fia nikdo jiný nenabízí.

Fio jsme nedávno probírali, máme u ní druhý účet pro platby ze Slovenska, ale jakožto hlavní účet zatím zůstává Raiffka. Přeci jen má oproti Fiu trochu lepší jméno a dostupnější pobočky a tak. Krom toho číslo účtu 106206306, taky asi jen tak někde nedostanem ;)

Nedávno jsem to zhruba počítal - na těch položkách to vychází cca 500kč/kvartál. Tedy úspora u Fia by byla nějakých cca 1800kč/rok (počítáno s občasnými výběry v bankomatu).

Já bych se přechodu k Fio nebál. O to pěkné číslo účtu bychom na 99% přišli.

btw: poboček má Fio po republice 57, z toho f Práglu 6.

ad Fio a echt číslo účtu , by jsme museli být echt klienti , už jsem se na toto téma s nimi bavil a v realu by to bylo tak že nějakou dobu by jsme měli u nich převedeny učet z rajfky a pak by jsme představenstu poslali žadající-vysvětlujicí dopis proč chceme takoveto číslo , bla bla bla, v te době to byla ještě založna , ted už je prý banka tak se zkusím poptat znova.