Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Pomoc od řádného člena


The_DoctoR

Recommended Posts

Hledám a prosím nějakého řádného člena z Prahy, který by mi mohl na začátku příštího týdne pomoci sehnat pár dílů na slevovou kartičku. Potřebuju pár dílů (konkrétně čepy) v polovině příštího týdne. Vim, je to blbý, jelikož ještě nejsem řádný člen, ale čeká se na kartičky a já prostě čekat nemůžu, jelikož mám domluvenej servis na příští tejden. Našel by se někdo kdo, by mi s tímhle píchnul a bydlí v Praze? :) Díky všem.

Link to comment
Share on other sites

Praha ANO, kartička NE, takže asi nebudu moc nápomocný. Poslal jsem ale SZ, je možný, že pomůže. ;)

Jenom mě překvapuje, že tady mluvíte o vychcanosti, to mi přijde už trochu příliš (vím, slunce docela intenzivně svítí, ale stejně). Jsme snad lidi, tak si přece pomůžeme ku*va. Pro honzu406 nebyl problém půjčit kartu OK406 a tady s ní děláte takový cavyky. Jděte někam šmudli. :P

Link to comment
Share on other sites

peugeot09: slevy u partneru jsou pro radne cleny - ty co chteji klub podporit a za sve penize cerpat urcite vyhody, proc by je mel cerpat nekdo, kdo vykrikuje, ze muze penize poslat hned a pritom to neudela, nechces mi to vysvetlit?

muzem pak mit tri karticky na celej klub a pujcovat si je, jen tech partneru asi moc nebude...

Link to comment
Share on other sites

:xvul Teda ne ze bych chtel taky rypat ale P-C ma ucet u Raiffky ktera si uctuje 7 Kc za prichozi platbu ?? Poplatek ktery snad nedavno vyhral i nejakou cenu za nejvetsi <i> vinu :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:fnuk

Link to comment
Share on other sites

Stibto: Víš o nějaké levnější alternativě? Potíž je v tom, že jakožto občanské sdružení máme povinnost vést účet transparentní a to (aspoň co je mi známo), krom Raiffky a Fia nikdo jiný nenabízí.

Fio jsme nedávno probírali, máme u ní druhý účet pro platby ze Slovenska, ale jakožto hlavní účet zatím zůstává Raiffka. Přeci jen má oproti Fiu trochu lepší jméno a dostupnější pobočky a tak. Krom toho číslo účtu 106206306, taky asi jen tak někde nedostanem ;)

Link to comment
Share on other sites

Nedávno jsem to zhruba počítal - na těch položkách to vychází cca 500kč/kvartál. Tedy úspora u Fia by byla nějakých cca 1800kč/rok (počítáno s občasnými výběry v bankomatu).

Já bych se přechodu k Fio nebál. O to pěkné číslo účtu bychom na 99% přišli.

btw: poboček má Fio po republice 57, z toho f Práglu 6.

Link to comment
Share on other sites

ad Fio a echt číslo účtu , by jsme museli být echt klienti , už jsem se na toto téma s nimi bavil a v realu by to bylo tak že nějakou dobu by jsme měli u nich převedeny učet z rajfky a pak by jsme představenstu poslali žadající-vysvětlujicí dopis proč chceme takoveto číslo , bla bla bla, v te době to byla ještě založna , ted už je prý banka tak se zkusím poptat znova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...