Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunguje ABS 2,1 Td


zolco

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Nedávno jsem měl podobný problém P406 Break 2.0 HDI 2001 a byl odrezlý ozubený kroužek u snímače otáček kola-chvíli seděl na svém místě, kontrolka nesvítila, ale většinou se šprajcoval. Nebylo to moc vidět, ale po hmatu se kroužek protáčel. Podařilo se to zavařit elektrodou doma. Nejprve jsem svařil kroužek a pak jsem ho přibodoval na několika místech a teď v zimě to mám odzkoušený, že ABS frčí na 100%. Ta poloosa je kvalitní, ale ten matroš, z kterého je ten kroužek je na h...o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, taky mám problém s ABS a tak jsem změřil pdpor na všech kolech. Všechny měli odpor okolo 1540 ohmů až na levý přední to mělo 2.8 mega ohmů a při prohození měřících hrotů na těch samých svorkách to bylo -1.1 mega ohmů, tak si myslím že je vadný. Ale chtěl bych se vás radši zeptat zda se nemýlim. dík

[upravil dne 26/12/10 14:54 oudry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snímač se mi vyndavat nechce jelikož jsem se dočetl, že bych ho odrovnal. Tak jsem dneska zkusil změřit napětí snímače, který vykazoval rozdílný odpor než ostatní snímače. Naměřil jsem 240mV i když jsem točil kolem napětí se neměnilo a to jsem měl odpojenou baterku. Zkusil jem i pravé přední a to mělo cca desítky milivoltů při točení. Tak si myslím že by mohlo být vadné, ale nejsem si jistý. Máte nějaké rady jak vyřešit problém?

Díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...