Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Crash test Škoda Yeti vs. Superb


Haryk

Recommended Posts

Rychlosti se scitaji, takze kdyz oba 90, tak do zdi jako ve 180

Dovolil bych si trochu nesouhlasit. Tohle bylo 90 proti 0 km/h a obě auta se celkem hezky zmuchlaly. Kdyby toho Yetiho poslali v 90 proti zdi, vypadal by úplně jinak (asi jako ve 130 proti stojícímu autu)....

EDIT: Něco jinýho je poslat káru proti deformovatelný překážce, než proti betonový zdi. Moje 405ka jednou v rychlosti cca 30 km/h přerazila haluzku v pangejtu a výsledek byl horší, než když do ní v přibližně stejný rychlosti práskla Fobie...

[upravil dne 9/9/2010 od Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechci pochlebovat konkurenčnímu vozovému parku, ale v těchhle nabořenejch kárách není interiér posádky, krom pavouka na skle, téměř dotčený. Samozřejmě nepočítám vystřelené vaky. Takže nezbývá, než smeknou klobouk.

Co se týká airbegů, Ty by měly vystřelit i při zapnutém zapalování, nejen běžícím motoru. Pokud někdo zašlajfuje bez spojky a chcípne mu motor, měl by proti nějakému praseti z protisměru docela smůlu.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednalo se o simulaci nehody, která je v praxi poměrně častá (letos v létě byl dokonce NEJČASTĚJŠÍ způsob zavinění DN náhlé přejetí do protisměru) - náraz do zdi v 90ce má samozřejmě pro osádku auta mnohem horší důsledky, ale kolik takových nehod je?

Podle mně obě auta v testu obstála na výbornou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolil bych si trochu nesouhlasit. Tohle bylo 90 proti 0 km/h a obě auta se celkem hezky zmuchlaly. Kdyby toho Yetiho poslali v 90 proti zdi, vypadal by úplně jinak (asi jako ve 130 proti stojícímu autu)....

Ok, ale ja nepsal nic o zmuchlani auta, psal jsem ze pri nehode a protijedoucich aut se rychlosti scitaji.

Ale asi radsi v 90 do zdi nez celne do druheho co jede 90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...