Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

100w v mlhovkách?-rači to smažte...


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Chci se zeptat jestli někdo máte zkušenost s 100w white žárovkami v mlhovkách.uvažuju nad koupí a nevím jestli to nebude šajnit moc.předem díky za názory ( jde o P406 s čirými mlhovkami)

[upravil dne 13/9/10 od Chozeluizskuner]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner
zkušenosti nemám , já bych je tam nedával pak bys mohl zaplakat nad parabolama.O 100 W se tu sice mluvilo dosti v hlavních světlech ale mlhy je to podobné

Tak do hlavnich světel je chci narvat určitě..potkávačky i dálkáče.v potkávačkách sem je už měl a žádnej problém.dálkáčema nesvítim pořád a mlhovkama taky jen když mlha je.ale nevim jak by to bylo s oslnovánim protijedoucích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

vem že mlhy pokud jsou seřízeny svítí mín než tlumený,já měl jednou žárovky ty byly pro špatné počasí svítily do žluta a pak jsem je dal kolegovi,byl spokojen že snimi vidí super,ale byly to H4. Jinak já měl taky 100W ale ve 405 ale dal jsem jej raději pryč snad je mám někde doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner
vem že mlhy pokud jsou seřízeny svítí mín než tlumený,já měl jednou žárovky ty byly pro špatné počasí svítily do žluta a pak jsem je dal kolegovi,byl spokojen že snimi vidí super,ale byly to H4. Jinak já měl taky 100W ale ve 405 ale dal jsem jej raději pryč snad je mám někde doma.

a Z JAKÉHO DŮVODU SI JE VYNDAL? topili moc? rozmejšlim se mezi 55w white nebo 100w white

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Proto se ptám jestli s tim má někdo skušenosti aby k tomu nedošlo.. A k tomu oslnění.stačí když si blbeček dá Hidy do fábie a propíchal bych mu kola zajízdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je tam mam ale z jinýho důvodu svítím s nima na hovada co jezděj na mlhovky nejlíp v noci a za deště. Si to pak taky užívaj. jinak jestli je použuji tak jednou za rok když jedu na chatu a tam auto stejně nepotkam tak s nima nic udělat nemůžu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákon číslo 361/2000 o provozu na pozemních komunikacích stanoví, že přední světla do mlhy smí řidič užít jen za mlhy, sněžení nebo hustého deště. Zadní světla do mlhy musí řidič za mlhy, sněžení nebo hustého deště užít vždy.

A uprimne proc s chces do auta davat takovy kraviny jako 100w zarovky? Jakej to ma vyznam?

Spatne sviti?

-Nech si je sestelovat.

- Kup si normalni zarovky ne z tesca.

-Zkontroluj zda mas orig. svetla ci cina, pokud cina setri na original.

-Vicisti si je u noveho modelu.

A nevymyslej pikatchoviny. A jelikoz uz pomalu natahuju do auta dlazebni kostky ktery budu po idiotech s podobnyma vecma hazet tak pozor, hazim to i po feliciich s bixenonama.

Neni to osobni, ale prsote budme k sobe ohleduplni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...