Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyrezani +navarení novejch prahů


pasy

Recommended Posts

Zdravíčko,

zajímá mě, zdali máte už někdo zkušenost, co stálo vyřezání prahů + prahy + navaření novejch, bez laku atd... to už bych si udělal, ale vymenit prahy to fakt nedám :/

případně doporučíte šikovnýho člověka, nebo to dělá tady, někdo z klubu.. ?

406, sedan...

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna ted´mi to delají v servisu. Levej práh. Velká chyba byla, že jsem koupil ten práh, měl mi to vyměnovat někdo jinej, ale po třech měsících slibování že to udělá následující týden, jsem to vzdal a zavolal do servisu, kam jezdim, jestli by mi to vyměnili, i když práh mam už koupenej. Nakonec jsem je ukecal. Jinak samozřejmě svoje díly do servisu nevozim. Ted už to mají hotový, jen jim namíchali špatnej odstín laku, takže se to trochu protáhne, výztuha uvnitř byla hodně schnilá (řikali). Samotnej práh stál něco málo přes 1500Kč od jednoho člena PC :papa .

[upravil dne 9/9/10 od Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal to EDIT: mas to v SZ, cena 4950Kč. Dělal jen jeden práh, i s lakem a vystříkánim prahu. Prah uříznul v místě gumový lišty (ta co odpadává), takže to ani neodnesl ten polep na horní straně prahu. Máte tam taky tyhle polepy? Už jsem to s nima koupil.

ps. nechce se mi to jít fotit, na týhle fotce to je vidět dobře. :roker

[upravil dne 12/9/10 od Benžík]

post-24097-14109612720597_thumb.jpg

[upravil dne 16/9/10 od Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jsem si vzpomel, v servisu mi poradili, ze to chce vzdy pred zimou do prahu nastrikat olej. Sundat tu gumovou listu a do kazdy dirky striknout trochu oleje. Olej je pry lepsi nez vosk na dutiny, kvuli tomu ze vzlíná a dostane se vsude. Do prahu kterej delali to nastrikali, nejdriv olej, potom vosk a ja jsem udelal to samy u druhyho prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...