Jump to content
pasy

vyrezani +navarení novejch prahů

Recommended Posts

Zdravíčko,

zajímá mě, zdali máte už někdo zkušenost, co stálo vyřezání prahů + prahy + navaření novejch, bez laku atd... to už bych si udělal, ale vymenit prahy to fakt nedám :/

případně doporučíte šikovnýho člověka, nebo to dělá tady, někdo z klubu.. ?

406, sedan...

dík

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrovna ted´mi to delají v servisu. Levej práh. Velká chyba byla, že jsem koupil ten práh, měl mi to vyměnovat někdo jinej, ale po třech měsících slibování že to udělá následující týden, jsem to vzdal a zavolal do servisu, kam jezdim, jestli by mi to vyměnili, i když práh mam už koupenej. Nakonec jsem je ukecal. Jinak samozřejmě svoje díly do servisu nevozim. Ted už to mají hotový, jen jim namíchali špatnej odstín laku, takže se to trochu protáhne, výztuha uvnitř byla hodně schnilá (řikali). Samotnej práh stál něco málo přes 1500Kč od jednoho člena PC :papa .

[upravil dne 9/9/10 od Benžík]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dělal to EDIT: mas to v SZ, cena 4950Kč. Dělal jen jeden práh, i s lakem a vystříkánim prahu. Prah uříznul v místě gumový lišty (ta co odpadává), takže to ani neodnesl ten polep na horní straně prahu. Máte tam taky tyhle polepy? Už jsem to s nima koupil.

ps. nechce se mi to jít fotit, na týhle fotce to je vidět dobře. :roker

[upravil dne 12/9/10 od Benžík]

post-24097-14109612720597_thumb.jpg

[upravil dne 16/9/10 od Benžík]

Share this post


Link to post
Share on other sites

oky takze do 10tis se to urco vejde... pocitam ze urco i min tedy... chci to bez leku, to uz si udelam, ale vyrezat a vyvarit ne.. zkusi posehnat nekoho ze znamych no uvidime :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste jsem si vzpomel, v servisu mi poradili, ze to chce vzdy pred zimou do prahu nastrikat olej. Sundat tu gumovou listu a do kazdy dirky striknout trochu oleje. Olej je pry lepsi nez vosk na dutiny, kvuli tomu ze vzlíná a dostane se vsude. Do prahu kterej delali to nastrikali, nejdriv olej, potom vosk a ja jsem udelal to samy u druhyho prahu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×