Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sbírka invalidů


Marcel505

Recommended Posts

Připojím se i já do diskuse, ač jsem si tento topic četl až teď :D

V Lysé nad Labem jezdí krásná modrá Octáva II. Pěknej tuning, nárazníky, kola, výfuk - no komplet. Říkal jsem si jaký týpek s tím jezdí a jednou jsem to viděl, vylejzal rovnou na vozík :o. Tak jsem se na auto šel podívat blíže a měl to pochopitelně upravené pro ovládání na volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. i my občas dáváme (musíme dle zákonů ČR) dávat práci ven (tělesně postiženejm). Je fakt smutný vidět 30ti letýho chlapa na vozíku po auto-nehodě.

Takže Oktávka v tuningu s ručním řízením mě nechává chladnou.

P.S.: Tomu Volfu chybí už jen přívěsný vozík. A fotka by byla dokonalá.

P.S.S.: Jenže, rozčilovat se kvůli nějakému špatně zaparkovanému FolFu - je tady hodně věcí (v této kotlině) k rozčilování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojím se i já do diskuse, ač jsem si tento topic četl až teď :D

V Lysé nad Labem jezdí krásná modrá Octáva II. Pěknej tuning, nárazníky, kola, výfuk - no komplet. Říkal jsem si jaký týpek s tím jezdí a jednou jsem to viděl, vylejzal rovnou na vozík :o. Tak jsem se na auto šel podívat blíže a měl to pochopitelně upravené pro ovládání na volantu.

jj tohoto pána znám, teďko už má krásně upravenýho bílího superba v kombiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helé, nehaňte Volvo jen proto, že s ním nějakej lempl z Trnavy (pokud jsem dobře interpretoval značku) neumí zaparkovat, jó? :D

to nikdo nerekl, to ze nemas lva, neznamena, ze neumis ridit, ale kazdopadne to znamena, ze kdyz mas cestu do praglu, se ani neozves.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praha - Štěrboholy. Povšimněte si důmyslného způsobu zaparkování ..

Podotýkám, že z auta (samozřejmě) vylezli dva od pohledu naprosto zdraví jedinci (snad až na hlavu) chlap+ženská okolo 30-35 ..

Podobne som vydel zaparkovať auto aj ja už som mal na jazyku štiplavu poznamku ked sa otvorili vodičove dvere a z nich sa na invalidnom voziku vysunul vodič bez noh keby zaparkoval normalne tak z auta navijde:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...