Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 5dv hatch 1,4


Guest StibTo

Recommended Posts

Já v tom starlinu takový problém nevidím ... ale jako brzdy bych to nedal. Já pořád hledám, co mi na předku klepe a už jsem vyměnil skoro všechno ... kdybych dával třeba MOOG, tak by mě to vyšlo mnohem, mnohem dráž. Třeba tyčky stabilizátoru jsem měnil, ale ty neklepaly :( a dávat MOOG za 600 Kč (2x), to by mě hodně vycucalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO říká se leccos .. o Starline .. tak nevím,no. Koukal jsem na A-K na FEBI a MOOG .. Btw ten silentblok je vzadu (na přední nápravě) jen 1 ne 2 ... Ne ? Podle serviceboxu .. To \"B\"..

post-28514-14109614575739_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé rameno? Na co ... jedině, kdyby bylo po bouračce ohnuté. Cena ramena převyšuje čep a silentbloky (to rameno je již na sobě má). No někdo mění celé rameno, protože nechce lisovat silentbloky :D

Tyčky stabilizátoru nech, pokud neklepou. Ty moje byly v dobré, tak jsem si je nechal pro strýčka příhodu.

Když sundáš kolo, tak bys měl vidět zadní silentblok, ten budeš mít vybouchaný, okem se to dá poznat.

Já bych prostě neměnil nic, co plní svoji funkci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem dnes v 17:00 došel na parkoviště a zjistil že se mi do auta za bílého dne na parkovišti kam míří kamera MP nějaká svině vloupala ... :( Takže rozbité sklo u spolujezdce, rádio pryč komplet i s redukcí na ovládání origo páčkou pod volantem a 16GB USB flash, nějaká CDčka a autonabíječka na Sony Ericsson ... A to jsem myslel že by tenhle rok mohl být fajn. Takže jsem volal cajty, sepsali jsme, nafotili, pak jsme jeli ještě na služebnu, no suma sumárum 3 hodiny v p*deli ... A škoda vyčíslena na 5.800,- :blicismajlik

[upravil dne 18/1/11 20:27 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o:o No to je hezký ... to ti nezávidím. A rádio máš (pardon měl) originál nebo lepší (vyndal jsi panel?)? Když ho brala kamera, tak tu jistá šance je ;)

Snad to dáš brzo do kupy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panel od rádia jsem Šaldo vždy zamykal do přihrádky před spolujezdcem .... takže vlezli dovnitř a měli to pade na pade že tam panel bude nebo ne ... No byl,takže krom skla holt budu shánět ještě rádio ... ach jo ach jo ach jo. Bylo to nové rádio Alpine (možná to mám uvedené ještě v profilu někde) staré ještě májm ve skříni. No na kameře možná něco bude ale bylo mi vysvětleno že na tu dálku tšžko někdo něco pozná ... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně teď nějakou dobu nebude co v tom autě ukrást jelikož nemám zrovna dalších X tisíc na nové rádio .. nemluvě o tom že ten kdo mi dělal tu redukci už s tím mám dojem seknul :fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak redukci snad řešit až po koupi rádia, ne? Nebo je tam univerzální konektor? Ale situaci ti opravdu nezávidím.

Píšeš, že staré rádio máš, tak alespon s ním můžeš jezdit ... já mám taky doma ještě originál - ale vidím, že nepotřebuješ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál je rád že je rád simtě .. sloužil skoro 9 let .. che ... Redukci fakt teď řešit nebudu ani rádio to fakt není priorita ;)

[upravil dne 18/1/11 21:26 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vidím , poslední dobou jsou terčem zlodějů peugeoti , snad to brzo dáš zase do kupy ... ale jak vidím , tatranku z nového autorádia si budu brát sebou .....

??Zavedl bych aby na fórum měli přístup jen řádní členové , bez tak nějací zlodějíčci to tu čtou a pak jdou na jisto :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panel od rádia jsem Šaldo vždy zamykal do přihrádky před spolujezdcem .... takže vlezli dovnitř a měli to pade na pade že tam panel bude nebo ne ... No byl,takže krom skla holt budu shánět ještě rádio ... ach jo ach jo ach jo. Bylo to nové rádio Alpine (možná to mám uvedené ještě v profilu někde) staré ještě májm ve skříni. No na kameře možná něco bude ale bylo mi vysvětleno že na tu dálku tšžko někdo něco pozná ... :grr

na jakou dálku??? kamery po LTM ti na 300 metrů zjistí barvu oka, takže pochybuju že praha bude mít horší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý jo, tak to je humus.

Ale mám podobnou zkušenost- rádio, zesilovač, zámek na dveřích... Poliši to odložili, i když jeden řekl, že tam, co se to stalo, je běžnejch cca 5 aut denně. Ale nikdy jsem je tam neviděl ani projet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...