Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 5dv hatch 1,4


Guest StibTo

Recommended Posts

Nešli, mají prostě jiný tvar. ofuky 309=205, ale na 306 nejdou.

Taky bych rád cyclony ... ale mám taky 14\" v TP, navíc mám dvě sady plechů. Letní gumy mám 4-5 mm, kupoval jsem je loni s podobným vzorkem ... najel jsem na nich asi 8 000 km a ubylo asi 0,5mm :D takže nic.

PS: stály mě 800 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešli, mají prostě jiný tvar. ofuky 309=205, ale na 306 nejdou.

Taky bych rád cyclony ... ale mám taky 14\" v TP, navíc mám dvě sady plechů. Letní gumy mám 4-5 mm, kupoval jsem je loni s podobným vzorkem ... najel jsem na nich asi 8 000 km a ubylo asi 0,5mm :D takže nic.

PS: stály mě 800 Kč

Hm tak to se podrz ja kdyz kupoal od otce pred rokem a pul to auto tak mi k tomu dal dve sady plechu se zimakama a letnima ALE oboji je pouzivany od toho roku 2001 .. takze kazda guma v tuhle chvili pres 4 roky. Vzorek je jedna vec ale zda guma zustane po takove dobe gumou je druha ... Mam strach uz nekdy,proto ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže .. snad na nějakou dobu (do Vánoc :D ) poslední update tady :

Výsledek uplynulých 2 návštěv v servisu jest že mám vše téměř OK, dokonce (konečně) zprovozněnou redukci pro ovládání nového rádia původní páčkou pod volantem.

Ale o firmě Peugeot Domanský Kyje nechci chvíli zase slyšet, je to tam napůl profesionál a napůl diletant .. (prve mi urvali přípoj odvětrávání klikové skříně do vzduchového filtru,teď se zase po výměně žárovky podsvětlení středového panelu \"objevily\" dvě matičky s podložkami, na které někdo \"zapomněl\" ..)

[upravil dne 25/11/10 20:10 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty moje letní jsou pět let starý, nějak bych to neřešil. U zimních asi ano. Na P309 jsem jeden čas měl originální rezervy 309/205, takže přes 20 let starý, nešel utáhnout volant, gumy byly fakt tvrdý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bych tak ještě koupil svojí 306 na Vánoce :D:D:D Sranda...už toho bylo letos dost:aut

Ted nevim jestli to ma byt narazka na me nebo ne jsem moc unavenej na to abych to analyzoval :P Kazdopadne muj lvicek dostane k Vanocum potahy a tim to hasne dalsi vydaje (doufam) az 2011 .. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha OK :) Ja nemel zas tak moc investic nebo ne za tolik penizku nicmene to jsem ani zdaleka na tom neudelal vse co jsem chtel .. Pokracovani asi na jare - klima opravit (nebo jen naplnit podle toho kde je problem), letni gumy budu potrebovat nove .. Snad se dostane i na nejake ty kosmeticke upravy do cehoz spada i ta striska od Tebe atd. ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis ted jsem si uvedomil ze mi zbyva par tisic km do sevisni prohlidky, tam taky zas zahuci majlant urcite .. Folie je zajimavy napad,ale koukal jsem,ze to je take docela ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme na jaře, co vlastně bude. Teď mě prosím omluvte, musím na Vánoční firemní večírek:aut Uslyšíme se tak za dva dny:D:D:D

Vanocni vecirek v listopadu ? Kam ten svet speje :D:blicismajlik Tak prijemny ozirani :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Folie že jsou ranec, ani bych neřekl. Pokud máš tonovaný okna, jako že máš :aut, tak dopředu nic dát nemůžeš (jedině čiré bezpečnostní), takže když odečteš přední okna, tak to tak hrozná cena není. Pokud si na to troufneš sám, jde to taky udělat - nejhorší je zadní okno, protože ho lepíš jakoby nahoru.

Sám jsem je dával na P309 a jeden balík mi zbyl ... že bych si je nandal na jaře na auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áááááááááá já to auto prostě miluju !! Dneska ráno asi -9°C a opět jako pokaždé start na první pokus :cool: Jen ty okna kdyby šlo stáhnout ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak já to nedělám často ale když už tak jedině pootevřené okénko jinak tam je za pár chvil vevnitř nahuleno jak v nějaké rybářské špeluňce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...