Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 5dv hatch 1,4


Guest StibTo

Recommended Posts

Běžně to tak dělá i můj soused, když je víc variant, vezme je všechny a pak ty nesprávné vrátí. Ale nové, nepoužité. Přijde mi trochu prasárna s tím den jezdit a pak vrátit. To už pak jsme jako lidi, co si na eshopu objednají nejnovější videokameru, jedou s ní na 12 dní na dovolenou a pak ji vrátí v ochranné lhůtě :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč by s ní jezdil?nastartuje a uvidí co tomu je...věřím ,že servisy s tím den jezdí a pak v klidu vrátí....otázka je co se tomů může stát?nic...

to samé když koupím kameru,je možné že s tím někdo absoloval dovolenou s tím nic nenaděláš a od toho je 2 letá záruka...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, ale na vrácení bez důvodu máš mám pocit 10 dní, nebo 14, ne 2 roky ;)   Na jednu stranu souhlasím, že to je asi lepší, než měnit věci donekonečna metodou pokus-omyl, na druhou stranu "půjčit" si díl za AutoKelly, namontovat, vyzkoušet a pak použitý vrátit mi přijde přinejmenším nečestné - kdybychom to takhle dělali všichni, za chvíli už v AK jako klub slevy mít nejspíš nebudeme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak protože @ChouLu se mi od Vánoc nepodařilo sehnat, respektive nemám odpověď ( ... ) mám v plánu se o víkendu podívat na ten krokový motorek. Pokud se mi to povede rozebrat vyčistím to a složím zpět a pak se uvidí. Případně bych sehnal tu zapalovací rampu.

Další věcí "in progress" je konečně vlastně po dlouhých 17 letech výměna předního nárazníku spolu s mlhovkami. Dám sem pak fotku před a po, nicméně ze starších fotek zde ve vlákně je to patrné - nárazník byl 2x nebo 3x svařován, kytován, přestříkáván mnou před 7 lety ale už je zase doškrábanej a hnusnej. Navíc mlhovky drží obě místo na 3 jen na 2 místech a zlatá fólie na nich už také není, co bývala :) Podařilo se mi před koncem roku sehnat úplně nový nárazník jen nalakovaný do modro-fialové metalízy, takže je potřeba změnit barvu. Spolu s oběma novými mlhovkami mi to prodávající nechal za 3.000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak plán rozborky krokáče nevyšel :D  Ale nic to nevadí, zítra je taky den. Co vyšlo je konečně výměna předního příííšerného nárazníku a mlhovek, které mimochodem držely na svém místě už jen asi silou vůle (svítily obě, ale jedna se rosila, teklo do ní).

Myslím, že teď už mohu napsat, že jsem se na obroušení a lak nárazníku sehnaného 31/12 domluvil s @MilanF1 . Včera jsem mu zavezl koupený nárazník, dnes jsem si pro něj ve 14h přijel. Barvu se Milanovi podařilo trefit myslím moc pěkně. Navíc mi bylo poskytnuto zázemí dílny, takže jsem se hned pustil do práce. Starý nárazník jsem sundal, odstrojil vše, co se ještě vůbec dá použít a zbytek spolu s troskami mlhovek zahodil do k tomu určeného velkoobjemového kontejneru. S instalací nově nalakovaného nárazníku mi Milan pomohl, navíc mi pak ještě na místě zařídil geometrii kol a na závěr auto umyl. Na kolik to vyšlo zveřejňovat nebudu, napíšu jen, že cena byla více než příznivá. Milane, ještě jednou touto cestou díky, věřím, že jsem tam nebyl naposled :super:super:super

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak dnes konečně vyměněna ta zapalovací rampa. Vzal jsem nakonec od Badišáka dle OEM čísla značku Magnetti Marelli (teď nevím, zda jsem to napsal správně) i s dopravou to vyšlo na 1.700. Dnes jsem jel auto umýt, načepovat asi za 4 stovky Vervu 100 a prohnal jsem to už řádně zahřáté 160km/h pár kilometrů po dálnici ... Zatím vše dobré, uvidíme. Jinak už mě nenapadá, co by to mohlo být, pokud se to zase objeví - leda vadný vstřik(y). Jo a jak to u 17 let starého auta bejvá jednu věc pořešíš, jiná se objeví - hlavice řadičky se nám rozpadá v ruce :nevim

20180210_182439.thumb.jpg.b06ecea28c4d77a4dccacdae4f21cfa1.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak období nadšení z nového vzhledu zase střídá období frustrace. Motor stále zlobí, dnes se to zase objevilo :grr Nejde to za plynem, klepe se to jak malej pes .... Už fakt nevím. Měněny svíčky a zapalovací rampa, čištěn vzduchový filtr, čištěn krokový motorek, aplikován Injectors Cleaner .... Tak jedině že by odcházel nějaký vstřik (či dva ?). Video z garáže :

 

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...