Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 5dv hatch 1,4


Guest StibTo

Recommended Posts

Po prodeji 407 nam zbyla doma uz jen 306 a ta se zacala sypat .. K problemu co trva (trval ?) uz od listopadu 2017 s kolisanim vykonu, otacek, pozdeji i chcipanim motoru se pridal prervany (tentokrat ne mnou) lanovod rucni brzdy a aby toho nebylo malo predevcirem se asi nejak rozhodil samostel spojky, kruplo v pedalu a zustal na podlaze. Dnes 3h u servisaka, probehla rovnou po roce i vymena oleje a filtru. Tak uvidime.

20180405_212506.thumb.jpg.6b3f34ef1e40054c6c1804f68e95a125.jpg

20180405_190552.thumb.jpg.9c22cb1fea88fb58a2c9f040c5b8569b.jpg

20180405_203631.thumb.jpg.dac70baf66a0b9b6b8ff9860343dae33.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted jsem zas s autem jel rano do prace a dela to porad :grr :grr :grr

Tak nevim .... asi jeste objednam v Kelly krokovy motorek, to je fakt posledni vec, co me napada (nebo jeste @Ferry vymenit ten kablik co mam od Tebe).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zda ze jsme dospeli k nejakemu bodu, kde se to lame .... 306 je od vcera nepojizdna, respektive pojizdna, ale je to velky risk. V pondeli se ozvala prevodovka, konkretne diferencial. Je pred smrti. Do toho porad nevyreseny problemy s kolisanim otacek, jizdou asi na 3 valce, ztratou tahu .... 

Co jsem koukal HUGOBOSS ma jednu prevodovku 1.4 KFW v inzerci za 3.000, otazka je, zda to ma vubec jeste cenu ....

Pak zbyvaji varianty prodat tak, jak je (tzn spis na dily), opravit a pak prodat jako plne pojizdne ... ci ta nejhorsi, kteoru se mi nechce vlastne ani napsat :fnuk (sesrotovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Jirko. Jak píšu otázka je zda to má ještě smysl, má to 264.000, dělaný na tom bylo leccos mě by teda osobně mrzel třeba ten přední nárazník a mlhy to je tam 3 měsíce... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já bych se na to vy...l, ještě to nějak nahodil, vzal peníze a nechal to někde v autosalonu jako výkupní bonus a vzal nové auti, přeci jenom jak se začne sypat staré, bude se to sypat postupně. Takhle bys měl jenom jedno a funkční/nové a klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve výsledku je to na majitelce, já to mohu sehnat/zařídit ale investovat do toho kačky už nebudu - stačil v lednu ten nárazník s mlhovkama, to bylo z mé kapsy a bylo to cca 6 tisíc. Ještě o tom doma dáme řeč, auto zatím stojí v Újezdě u mechoše a odpočívá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se to pohybovalo v částkách co si uváděl asi bych do opravy ještě šel ale ve výsledku to bude stejně pouze vaše rozhodnutí. Zase nemá to cenu držet při životě za každou cenu, já vždy beru v potaz kolik by stála oprava + volné prostředky které bych do toho mohl dát a podle toho se rozhodnu. Pokud to dá na “nové” lepší auto, tak bohužel ale pokud na zhruba něco podobného, nemá to smysl měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 4. 2018 at 11:52, radim.1008 napsal:

Já bych to do toho dal. 3000 za převodovku není podle mě moc. Kdy jsi dělal spojku?
Zkoušel jsi měřit tlaky? Od toho bych asi šel dál.

Spojka přesně před 4 lety - duben 2014, společně s @Pe.Tr a @MilanF1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem odpoved od jednoho prodejce ND u Chrudimi kde uvadeji, ze poskytuji na pouzite autodily 3 mesice zaruku. Prevodovku maji, ale pry je z motoru 1,1 ne 1,4. Tak nevim - delala se vubec do facelift 306 1,1 ? :myslim

Samozrejme je v zaloze i Peugeot Dily Kocbere.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...