Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojení mlhovky - páčky 307


GOHii

Recommended Posts

Mám problém se zadní mlhovkou. Když ji otočením páčky zapnu, po chvilce se opět sama vypne. Než nové páčky, raději přidám jeden spínač navíc pro mlhovku. Rád bych jej zapojil tak, aby fungovala i kontrolka na palubce.

Nemáte někdo ponětí, jak páčka funguje a které barvy drátů bych mohl pro paralelní spínač použít... ?

Díky za rady

[upravil dne 29/9/2011 18:50 od GOHii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Mám problém se zadní mlhovkou. Když ji otočením páčky zapnu, po chvilce se opět sama vypne. Než nové páčky, raději přidám jeden spínač navíc pro mlhovku. Rád bych jej zapojil tak, aby fungovala i kontrolka na palubce.

Nemáte někdo ponětí, jak páčka funguje a které barvy drátů bych mohl pro paralelní spínač použít... ?

Díky za rady

[upravil dne 29/9/2011 18:50 od GOHii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám moc představu jak to funguje, ale i tak přese BSI musí dostat impuls k zapnutí mlhovky. Takže pokud bych věděl jak ten impuls dát externě (např. přes tlačítko), mohlo by to jít...ale třeba se mýlím. Můj problém je následující, jakmile otočením zapnu mlhovku do vteřin zhasíná, pokud na ni však pustím hodně teplý vzduch mlhovka zůstane zapnutá, pokud však nedám blinkr. TO PAK ZASE ZHASNE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj,

vyřešil jsi to nějak?

Mám s mlhovkami stejný problém,po chvilce se vypnou. Nerad bych to rozebíral celý,ale jen páčku,jestli to jde (nechci zůstat nepojízdný). Někde jsem tu i viděl návod, jak tam nějakej šikula doletoval dráhu na tom plošňáku,ale nemůžu to najít :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...