Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním přístřešek pro auto, Praha a okolí


Marcel505

Recommended Posts

Blíží se zima a já zjistil, že jedno auto přebývá.

Garáž mít nemusím, stačí mi takový ten obyčejný přístřešek, aby na to vysloveně nesněžilo.

Našel jsem, ale jen jeden za 500 Kč, další už ne.

Garážové stání je v Praze za 1000 Kč, což mít zrovna nemusím, přístřešek okolo 500 Kč/měsíčně by postačil.

Díky za nabídky či upozornění.

Praha a Středočeský kraj.

[upravil dne 7/9/2010 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přístřešek sháním na jiné auto. Fiat asi půjde do šrotu.

Původně zaslal: MilanF1

Zahradu mám velkou, ale stříšku žádnou ... a pod ořechem je to blbý, co? :D

Update: Ted jsem si uvědomil, že fiat dopadl jak dopadl, takže asi stání potřebovat nebudeš ...

[upravil dne 7/9/10 MilanF1]

Sháním stání pokud možno na betonu, aby auto neničila rosa zespodu a se střechou, aby tomu neuškodil moc sníh a jeho tání a mrznutí.

Pod ořechem už jsem stál, špatný to úplně není - potřebuji jedno místo na auto který už dosloužilo, ale to potřebuji někam schovat na delší dobu, a to se většinou nikomu nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to naprosto chápu ... sám jsem rád, že jsem si postavil garáž z lešenářský trubek. Jenom stojím na trávě, vlastně už na koberci :D I auto musí mít svůj luxus.

Vím, že pod ořechem to není opravdu ono, ale jen mě to napadlo, v podstatě by to bylo vedle staré P309 :D která tam jen hnije a čeká, zda si z ní někdo něco odveze, než ji odvezeme sami na likvidaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilanF1

Já to naprosto chápu ... sám jsem rád, že jsem si postavil garáž z lešenářský trubek. Jenom stojím na trávě, vlastně už na koberci :D I auto musí mít svůj luxus.

Vím, že pod ořechem to není opravdu ono, ale jen mě to napadlo, v podstatě by to bylo vedle staré P309 :D která tam jen hnije a čeká, zda si z ní někdo něco odveze, než ji odvezeme sami na likvidaci.

Pro tohle auto, který je taky na díly, by to asi bylo dostačující.

Ale museli bychom to probrat, osobně bych se radši zastavil a probrali bychom to, na jak dlouho apod. Jde o auto, které je navíc, nechci ho vyhodit, ale zase za něj nechci platit stání v garážích. Sháním místo, kde by mohlo stát pár let, protože prostě nevím co s ním, je na díly...

Případně pošli tel.číslo do SZ, ale fakt nechci nikomu zaplácávat zahradu vraky, vím že to není hezký pohled a akorát jsou z toho doma problémy. To nechci zapříčinit.

<<< Přístřešek hledám stále. >>>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslel spíš ve srandě. Bohužel střechu pro něj nemám a plac jedině na trávě, takže nic pro tebe. P309 momentálně stojí na uhelné mouru. Myslím, že otci, kterému dům a zahrada patří, by se další auto na zahradě moc nelíbilo.

Na P309 prší, šněží, padají kroupy, všechno (kroupy zatím nepadaly, okna má všechny).

Teď mě tak napadlo, nestačila by skříň z Avie? Možná ta nejmenší (K) by stačila, dle délky auta. Původně jsem z ní chtěl mít garáž, ale je úzká, auto se tam dá spíš jen zatlačit, těžko by se dalo vylést. Pokud máš prostor na bednu z Avie, tak bys mohl kouknout po nějakým inzerátu.

[upravil dne 7/9/10 MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...