Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Kde fotit auto - Praha+okolí

Guest StibTo

Recommended Posts

Zdravím,hledal jsem,ale tohle se tu nejpíš ještě neřešilo (kdyby ano,prosím nekamenovat hned :) ). Lidí z Prahy a okolí je tu relativně dosti, tak bych chtěl poprosit, zda se podělíte o nějaké hezké místo na foto :) (ideálně lomy, plácky u vodních toků, ev. staré továrny či objekty kam se smí a dá dostat ...) :papa

Předem díky - snad něco ještě letos stíhám, než bude hnusně

Tam jsem vcera jel 2x okolo :D Husty misto no ... tyjo jinak lom u Kojetic me lehce zklamal, hezky prostredi ale neda se tam dostat autem i kdyz to podle mapy tak vypadalo. Asi jsem mel nejdriv najit na Fejsbuuku nekoho kdo tam bydli pridat si ho do Pratel a zeptat se :D

Normalne nafotit (konecne poradnym fotakem a poradne) cely auto .... pred zimou .... Po zime az to umeju od svinstva tak na tom bude pulka veci chybet vis jak tak zachytit ten moment dokud tam jeste vsechno je :D

Diky kazdopadne

od lomu bydlim tak 2km , stačilo se zeptat :D jsou tam kameny položený na cestě . podzemní garaže jsou taky good ale už moc originální to není . co ve Vsi u Čakoviček vedle konskeho ranče?

však já nejsem línej hledat už jsem tenhle týden navštívil těch míst několik ale vždycky něco vadilo .... Milovice znám samozřejmě ale dostane se tam člověk normálně ? Já tam byl zatím jen na Votvíráku a to samozřejmě hlídali .. no vlastně snad jsem tam žádnou bránu ani neviděl co by se dala zavřít