Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 306-čidlo větráku


pierre1986

Recommended Posts

Ahoj můžete mi někdo poradit,které čidlo mám asi špatný,když při otočením klíčkem se mi naplno spouští větrák?Kontrolka stop mi nesvítí,budík ukazuje normálně..čidla které tam jsou na termostatu jsem pročistil,takže asi nějaké bude vadné,ale nevím které:myslim:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo saharu,no právě čidel je tam dost,jedno hnědé na termostatu dále pak na chladiči,tam je zelený a modrý a právě vyčistil jsem všechny,na chvíli to pomohlo,ale dělá to dělá znova,takže bych tipnul,že nějaký bude v háji..když se spouští sahara na plno,tak si motor myslí,že se nejspíš přehřívá,takže si myslim,že by to mohlo bejt to zelený,ale nejsem si jistej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď jsem byl v autě a je to takhle,při otočením klíče,když odpojím čidlo na termostatu a to to zelené,tak sahary se zaply,když jsem odpojil 3 pinové modré,který he hned za ním,tak sahara se netočila,pak je tam ještě modré 2 pinové,ale to jsem odpojil a to ovlivnuje jen ukazatel teploty v palubovce,pak je tam ještě nějaký hned před tím zeleným a to je červený nebo hnědý,ale to jsem nedokazál odpojit.takže by to mělo asi dělat to 3 pinové modré,mám dyžtak fotografie,ale nejdou mi sem vložit:nevim

[upravil dne 8/9/10 pierre1986]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pánové už to auto zas chvíli běží,jak má a co jsem pro to udělal,no vyčistil jsem opravdu pořadně všechny čidla v okolí chladiče a termostatu,pak jsem odpojil baterku + i - a restartoval jsem ŘJ,nechal jsem to 5 minut potom běžet na volnoběh,aby se znova nastavila,,no a zatim jsem teda ujel 5 km:Dale funguje to,jak má,snad to vydrží:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...