Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akú autobatériu?


kypto

Recommended Posts

Dochádza mi baterka takže stojím pred otázkou akú autobaterku kúpiť. Momentálne tam mam 44Ah.

Aká by tam mala biť originál. Auto som kúpil jazdené takže neviem aká tam ma byt.

Ak ma niekto skúsenosti ktorú značku uprednostniť a aké hodnoty musí mať tak prosím poradte.

:super

Ďakujem :papa

[upravil dne 6/9/10 kypto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No od výroby tam dávajú väčšinou 45 Ah mal som takú na 1.6 16v benzín a vydržala 6 rokov samozrejme bola to VARTA a takú som kúpil aj novú nedávno len trocha lepšiu VARTA Silver Dynamic 63 Ah 610 EN, ale mám tam muziku tak zato taká silná inak úplne stačí aj tá 45-ka prípadne lepšia 55-ka ale jednoznačne VARTA alebo dobré sú aj EXIDE batérie je to len môj názor aby sme sa rozumeli :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kypto

Dochádza mi baterka takže stojím pred otázkou akú autobaterku kúpiť. Momentálne tam mam 44Ah.

Aká by tam mala biť originál. Auto som kúpil jazdené takže neviem aká tam ma byt.

Ak ma niekto skúsenosti ktorú značku uprednostniť a aké hodnoty musí mať tak prosím poradte.

:super

Ďakujem :papa

[upravil dne 6/9/10 kypto]

Co takhle kliknout na \"Hledání\" to bys našel v tomhle fóru tohle:

http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=76720&page=1#pid993830

a v něm pak tohle:

http://www.autobaterie.com/hledani/baterie/osobni

Ale jednodušší je \"poraďte\",\"nevím\",\"nemám\",\"neznám\",\"neumím\".........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...