Jump to content
  • Aktuální cíle darů

extremni snizeni 306 sedan

paces

Recommended Posts

chystam se do extremniho snizeni peugeot 306 sedan potreboval bych vedet okolik jde torzka na zubu zub -cca 5 nebo 9 cm predpokladam podle toho musim vybyrat stelovak nechi mit zadek niz max.predek lechce do klinu aby pri zatinezeni zadku byl v rovine myslim ze sem kdysi cetl ze to je 6 cm ale nejsem si jist chtel bych jid o dva zuby a zustat na ctrnactkach akorat pokud je to 12 cm o dva tak to zadny stelovak pokud vim neda dolu i v predu takze jestly ma nekdo zkusenost nebo jake kolif info moc by mi to pomohlo nechci to dat mechovi aby mu to pak strasilo na garazi tyden nez se vse vyresi chtel bych ctrnat na 65 a lem lehce nad dezenem zadek ideal 2-max 3 cm vic hore je to vubec realne dekuju moc a omlouvam se pokud to tu nekde je ale hledat ve 150 strankachc plnych stejnych opakujicich se tuzingovych dotazu to je ozivot

hele já mám auto o 14, nárazník skoro o 20, zadek mám jenom 6 a vypadá to docela zajímavě, nemám sedan.... zadek budu asi ještě sundavat..... a hodně přemejšlim o vzduchu.... jinak mám štelovák od tatechix s vyndanejma pomocnejma pružinkama...

foto pro představu

39850_1340999969414_1363645943_30780856_6968883_n.jpg

39850_1341000049416_1363645943_30780858_3410580_n.jpg

39639_1349450140663_1363645943_30798746_7399742_n.jpg

[upravil dne 5/9/10 wooody]

myslim ze to co mas ty je plus minus to co hledam chci nechat plasty puvodni ptz auto pouzivam denne a stacii ze stim budu zhrnovat cesty v zime nemusim i v lete. takze pokud dobre rozumim zadek si dal o jeden zub pred sesruboval trochu niz a je to good na kolech vypadaj tak 15-16 max ?nakolik te to priblizne vyslo ?a pokud muzu radit vzduchac neber pokud stim autem chce jezdit aspon obcas je to **** kamarad ma octavii na stelovaku chtel to a kluci na foru mu to rozmlouvaly ze se toho zbavujou raci kvalitni stelovak da se aspon na koncern sehnat 90 na 90

jeste sem uvazoval otom to riznout a vzadu teda asi jak vidim dolu o jeden zub ikdyz podle meho auta ktere je po repasi po minulem majitely a mam fugu mezi kolem a leme pres 12 cm spis vic videl bych to predek 2 spis 3 otacky a pockat az se to rozpadne a pak koupit kvalitu stelovak podle skusenosti znamych levne jebky jdu cim vic dolu tim mekci

konecne se dovidam to co potrebuju moc diky .prave proto zustavam u org.kol mozna pozdeji sezenu ty 15 gti nebo pujdu jeste niz uvidim podle toho co prejedu .nemas zkusenosti stim jestly je to potom aspon trochu tvrdsi nechtel bych pokud by mi nekdo sednul do zadu jezdit jak kdybych jel zrovna do zida s kolejnicema

jeste jeden dotaz zadek dam o dva zuby tak je to 50-60 a chtel bych se vyhnout stelovaku v predu ptz nejlevnejsi stelovak se cenou rovna kvalitce u pevneho slo by snizet predk o 60 a zustall by zadek trochu vis nez pred pri tech dovou zubech nebo tri zuby a stelovak?staci mi prejed velůky retarder

jj dorazi, stačí když pod ty gumy dáš hokejový puky..... a já bych šel radši do levnějšího štelováku, stejně při tomhle snížení nejde jezdit rychle a když je potřeba s tim jet na dovolenou, na chatu tak vyšroubovat to je otázka 10 minut

kam dat hokejovy puk ?myslel sem dorazy ktere jsou na pistnici tlumoce.proste chci hodne dolu a kdyz mi nahodou sedne jeden max dva lidi do zadu ne nejaco zapasnici abych nejel jak kdybych mel 400 kg v kufru na tech fotkach nejde moc videt jestly je ten zadek malinko vis jezdim vetsinou sam nebo ve dvou ale porad to zustane jako auto pro kazdy den a nechci potom jezdit jak brygos se svetlama do nebe