Jump to content
  • Aktuální cíle darů

co řeknete na test p3008 na primě?

groovred

Recommended Posts

ja taky ne ... je fakt, ze uz AS moc nesleduji, protoze ze vseho nemeckeho, italskeho a asijskeho jsou uplne na vetvi .... protoze me fakt nezajimaji radoby odborne kecy a \"testovani\" aut v kategoriich luxusnich vozu a sportovne luxusnich vozu a uz vubec me nebavi poslouchat jak to zase ta nase skodovecka vymyslela na jednicku a jak jsou ty nove koncernove moturky vynikajici ... a taky me vubec nebavi cumet na ty jejich reklamy ... sponzorem poradu by mohly byt automobilky lexus, audi, bmw a mercedes ... fakt nevim, na co si tento porad hraje :myslim

No nevím... Možná dřív,ale dneska je to už jedno všechny auta už stojí kvalitativně za prd a poslední dobou slyším na VW a audi jen samou kritiku od lidí co s tím jezdí.... Navíc když chce někdo porovnávat musí porovnávat auta za stejnou cenu ne ve stejné třídě....:mrk Třeba 5007 ve slušné výbavě vyjde na 600.000 ? A za to si člověk nekoupí oktávku nebo passata s lepší motorem a nějakou výbavou.....

Je fakt, že 3008 chválili jen motor a jízdní vlastnosti, ale jinak jí docela ztrhali - několikeré upozornění na to, že zrovna u testovaného auta šly blbě zavřít páté dveře mi v souvislosti s tím, že si nové auto jakživo nekoupím, přišlo až přehnaně zdůrazněné (náhodná vada jednoho kusu). Jinak ale mám postavu podobnou redaktorovi a taky jsem v 3008ě necítil žádný přebytek prostoru = pro CHLAPA je to malý.

Godzilo - jak vypadá 5007a?

[upravil dne 4/9/2010 Medvěd]

Je třeba to brát s nadhledem. Něčím si vydělat musí. Mě se např. líbilo, jak tam v jednom díle měli Valouška s Fábií RS a Valoušek tam fundovaně a nezávisle hodnotil :D

Jinak moderátor, který měl tu 3008 na starost mi z nich přijde nejvíc v poho. Určitě měl pravdu s tím malým prostorem a to, že tam něco vrže a nejde zavřít kufr - stane se ;) Nadruhou stranu tam i chválil. Např headup displej, a design celýho auta jako takový.

Jinak ještě jeden postřech. V AS chválili to nový DS od Citrouše. Odpo jsem pak koukal na AMS na ČT a tam to zase sprdli, že to nemá nic extra krom designu. Prostě neuděláš nic :aut

Mne taky přijde ze hrozne vydrzuji nemcum japoncum a skodovce.Nejvic se mi libil dil kde testovaly Skodu Yety ty ho vychvalili do nebes ... a hlavne ten,,krasny dizajn´´ no nevim ja osobne bych dizajnerovi skody yety sebral občanku :blicismajlik

Nekdy mi přijde ze jsou ty moderatori podplaceny :bojim

tak už sem to zhlidl, a docela se mi to líbí, ty pátý dveře no budiž, ostatní beru :) tenhle moderátor mi taky přijde jako dobrej týpek :D a ten samej měl v nějakym předchozim díle Škodu Roomster, a hlásil jí tam taky dost... takže si nemyslim že by nadržovali němcum. Před týdnem nebo kdy se jim zase líbila Alfa Romeo Mito ;)

Svět motorů v televizním vydání, krom top gearu (kde je to spíš o zábavě než o nějakým opravdovým testování), už nic jinýho nesleduju. Navíc se tam nebojí říct na plnou hubu co si myslej páč nejsou na nikom závislí :roker U nás už prostě nevěřim nikomu nic :D

[upravil dne 5.9.2010 Jenda 309]