Jump to content
  • Aktuální cíle darů

\"Nová\" 307 SW

Smety

Recommended Posts

Zdravím všechny Peugeoťáky...

Tak jsem se stal opět majitelem 307 SW, tentokrát 1.6 benzin, místo 1.6 HDI. Z tmavě zelené na modrou... Jak se říká, modrá je dobrá :) , tak snad bude sloužit lépe, než nafťák.

Je to ročník 2003 a pořizovací cena luxusní - 60.000,- kč. :super

Samozřejmě nějaké mouchy jsou, tak snad je postupně odstraním. Chystám se na stabil.tyčky řízení a uchycení rezervy, která je momentálně v kufru, protože je utržené lanko. Taky nespíná ventilátor chlazení...

Ale teď se chci zaměřit na jinou věc, na volnoběh se motor nechová zrovna klidně, tak nějak sebou poškubává... Přesně tohle mi dělala Fábka 1.4 MPI, ale tam to je úplně normální a v podstatě už od výroby. Ale tady to asi nebude tento případ, že? Nevíte, nemáte někdo zkušenost, čím začít, na co se zaměřit?

No a běžný servis po koupi, výměna oleje, filtrů a rozvodů.

Fotky dodám, ale až z domova, jelikož v práci nám všechno možné blokují a nejdou mi vkládat obrázky. :nevim

Foto (jen z mobilu)

[upravil dne 4.9.2010 Smety]

post-0-14109612609878_thumb.jpg

No cena...

Máme známého zedníka v ulici a nemají se špatně.

Často střídají auta a ona měla 307 SW, kupovali ji letos v lednu za 160.000,-

No a vyhlédla si OII a když u nás byla, nadhodila, že má nějakou vybranou a potřebovala by 60 tis kč na první akontaci.

Manželka jen tak ze srandy nadhodila, že ji za 307 dáme Fábku a ona se toho chytla.

Jenže já to vymyslel ještě jinak - dáme jim 60tis a Fábku si prodáme sami.

Kývli na to, tak jsem jim dal těch 60, Fábku prodal za 85 a zednická má OII. Takže všichni spokojení... :D

Neví někdo, co to poškubávání motoru?

Foto (jen z mobilu)

post-0-14109612609612_thumb.jpg

Měl bych dotaz na majitele 307 1.6 benzin.

Kdy vám spíná sahara (větrák na chladiči)?

Mě vůbec nechodil, tak jsem kouknul na pojistku, ta byla ok, rozdělal jsem konektor dole u sahary, vyčistil a stříknul kontaktolem. Teď mi spíná ventilátor, ale až když je ručička na první čárce za 90\' C. To je asi pozdě, ne? Do červeného pole ručičku nepustí, ale ptám se, jestli je to takhle normální? A ventilátor má jednu rychlost nebo dvě?

Díky

[upravil dne 11.9.2010 od Smety]