Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chování vedení Peugeot zapis kol do VTP - Vyřešeno


Michael coupé

Recommended Posts

tak se podelím,už půl roku se snažím vydolovat povolení k zápisu větších kol na auto ficiální cestou....

během této doby jsem musel hlavnímu panu mechanikovi z centraly dokladat,že kola se montovala až do velikosti 19,také to,že se vůz po faceliftu konstrukčně nemění (naprava,ramena,poloosy atd) ,take jsem musel dokladat který koncesionář u nás vozidlo na takových kolech prodal :-D ,ale tím legrace nekončí po třetím volání panu hlavnímu mi jeho asistentka zdělila,že pán semnou komunikaci odmítá a nadále mě odkazuje na zákaznické centrum a více nemám volat :-D

Tak volám na zakaznický servis ,několik minut a nekolika lidem jsem musel vysvětlovat co po nich vlastně chci a po asi pátém přepojení jsem se dotal na slečnu nebo paní X.Y. / zákaznický servis.

S tou jsem začal věc řešit a řekla mi,že si musím požádat u nich znovu,že stačí email a žádost opodstatnit ,tak píšu :

Dobré ráno,

tímto zasílám slibovanou žádost o zápis alternativního použití kol z lehké slitiny pro vůz peugeot 607 .

Samostatný ráfek 8.00 J x 18 CH 5-39, lze podle service boxu

normálně

zakoupit nebo objednat v celé síti koncesionářů Peugeot.

Budete namítat,že ráfek je určen pro restyl Peugeot 607,ale starý model není konstrukčně

jiný a restyl se týkal interiéru a exteriéru s přídáním jedné pohonné

jednotky,beze změn

uložení,náprav,poloos,ložisek atd...

Kola na autě fyzicky mám a žádný problém mi to nedělá. V celé podstatě jde o to aby jsem od Vás získal stručné potvrzení ano na vůz peugeot 607,dále jen SPZ xxxxxxxx

lze alternativně namontovat ráfek 8.00 J x 18 ch

Prodej vozu i v Čr byl podle vyjádření několika prodejců standartně i na těchto ráfcích uskutečněn a

Peugeot 607 s na ráfcích r18 podle nic není nic nestandartního.

Je to pro mě docela důležité a nebo mi prosím napište,kdo kola vyrábí nebo vyráběl a požádám výrobce o typový list.

Velice děkuji za kladné vyřízení mé žádosti a jsem s pozdravem xxxx.

a čekal jsem .... odpověď byla překvapivá Většině z Vás by jsem doporučil si ověřit jestli jezdíte na schválených kolech :-) neveříš čti dál :-D

tak tu je reakce na mojí žádost :

Vážený pane Naidene,

zaurgovala jsem Vaši žádost u kolegy z oddělení homologací. Jelikož kola nabízíme v rámci příslušenství, ale nejsou na vozy homologována, bude toto kolega prověřovat v pondělí dne 17.5.na Ministerstvu Dopravy. Poté Vás budu ihned kontaktovat s informacemi.

S pozdravem,

X.Y.

tak píšu :

Jestli tomu rozumím dobře,tak každý,kdo koupil v Čr P607 s ráfkem velikosti 18 má na autě nehomologovaný ráfek

(úsměvné) , nic z toho dělat nebudu.Velice děkuji za ochotu, Vaší trpělivost se mnou a jsem s pozdravem

a odpověď :

Vážený pane Nxxxxx,

předávám Vám informace od kolegy z oddělení homologací.

Jelikož rozměr 18\" je uveden v katalogu příslušenství, můžeme vystavit Potvrzení (prostřednictvím servisní sítě ), ve kterém budou níže uvedené technické údaje. Podmínkou bude rovněž objednání kol u koncesionáře Peugeot.

Caractéristiques techniques Dimensions : 8 J 18 CH5-39.

Pneumatique spécifique : CONTINENTAL SPORTCONTACT 235/45.

Je však nutné navštívit některého z autorizovaných konceionářů Peugeot, kde vyplníte žádost o atestaci a přiložíte kopii velkého technického průkazu. Následně bude Vaše žádot zpracována.

Podmínkou bude rovněž objednání kol u koncesionáře Peugeot.Text

tak se dotazuji dále proč musím kola objednat další,to je přeci nesmysl aby jsem si musel koupit další,ale komunikace vázne na mé další emaily nikdo nereguje,každý mi na zatelefonování říká,že musím podat žádost ofic.cestou,že už mi k tomu nemá nikdo vic co říct u koncesionáře tvrdí,že žádost poslaly znovu a zvovu jí Peugeot zamítl,tak jí poslaly potřetí i s emailem odemě,že to povolují a odpověď v nedohlednu už asi 2 měsíce to mají v Peugeotu a nic....

má otázka,nemáte někdo vzor jak má vypadat povolení k zápisu kol ?

[upravil dne 3/9/10 Michael coupé]

[upravil dne 3/9/10 Michael coupé]

[upravil dne 3/10/10 od Michael coupé]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Děláš to špatně..........Tenhle papír ti někdo musí za úplatu vyplnit že si u nich ty kola koupil , potom ti technik typu K (STK co dělá dovozy) potvrdí a s tím zajdeš na uřad zapsat kola.......

Je to jen vzor......tenhle nevyplňovat

makocar.pdf

Já 18\" na 407mě zapsané mám.....

[upravil dne 23-9-10 od Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento přesně.....ale je to vzor a jsou tam xxxxxxxx tento ti musí vyplnit nějaký prodejce kol........ten německý tuv je ti na hovno....ten hned zahod.......na netu jich je mraky ale jsou k ničemu.

Ale pozor je něco jiného \" prohlášení autorizovaného prodejce\" s tímto by si musel na státní zkušebnu.

A něco jiného \"typový list\" na tenhle ti stačí technik K z STK

[upravil dne 23-9-10 od Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...