Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stojíte na stopce?


ozzy56

Recommended Posts

nedávno jsem v blízkosti žel. přejezdu (křížení s tramvají) kde dopravní stačka STOP-dej přednost v jízdě přikazuje před přejezdem zastavit čekal na známého--čas jsem si krátil pozorováním,kolik aut opravdu zastaví (uvede vozidlo do klidu), předpisově nezastavil NIKDO :o:o, někteří přibrzdili, někteří projeli s kvaltem který tam měli...,nazastavili ani autobusáci :o, no prostě nikdo--čekal jsem tam asi 25 minut, není divu,že je na přejezdech tolik nehod:(

[upravil dne 2/9/10 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor můj tatík byl mašinfíra a vždy říkal:na přejezdu nespoléhej na světla a tak podle toho jezdím,když je stopka na trati jedu pomalu,ale skoro nikdy nezastavím, kouknu levá pravá a nic tak plnej a rychle pryč!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je položená příliš obecně, záleží, kde ta STOPka je. Vzhledem k obrovskému množství špatně umístěného, nelogického, buzeračního, nebo dokonce zapomenutého dopravního značení v naší zemi jsem si vypěstoval zvyk se řídit zdravým rozumem a značky jsem začal vnímat spíš jako doporučení. Jsou místa, kde na STOPce nestavím a dám jen přednost a na druhou stranu, třeba zrovna na železničních přejezdech dávám zatracenýho majzla, bez ohledu na to, jestli tam je STOPka, nebo ne.

[upravil dne 2/9/10 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od momentu, kdy jsem za nezastavení na STOPce na přehledné křižovatce v 1:30 ráno téměř přišel o noty (bohužel auto jedoucí za mnou byli na potvoru policajti) se snažím zastavovat vždy, když si té červené osmihranné značky všimnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taktiez zastavujem na STOP-ke! Tento dopravny predpis som si nejako oblubil :) a vzdy zastavim! Blbe je, ze naozaj niektory vobec nezastavuju! A tak to aj skoncilo minule, ked chapik do mna zozadu nabural na STOP-ke a este sa ma pytal, ze PRECO SOM ZASTAVIL???????????????????? Takze asi tak :):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovma

Zdravím,

pokud je tam STOPka, vždy zastavím. A tak by to měl dělat každý.Není to tam pro srandu králíkům.

mám stejný názor, stopka se nedává jen tak....

bohužel spousta řidičů si myslí opak...,přitom je jasné kdo v případě střetu prohraje--elementární pud sebezáchovy by to chtělo :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v okolí dvě křižovatky, kde je stopka (vždy na kraji obce). Pokud to tam člověk trochu zná, tak ví, kdy kam kouknout a není třeba zastavovat, a právě proto tak 50% z nich nezastavuje, dalších 30% zastaví, protože něco jede a ten zbytek poslušně zastavuje, já tam tedy taky zastavím a vždy koukám do zrcátka zda ten za mnou taky zastaví - málokdo tak učiní.

Na přejezdu, kde je stopka, stavím vždy, ač je vidět na kilometr daleko. Toho vlaku já se sakra bojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy ze zásady. někdy i na dej přednoti v jízdě abych se ujistil. A nesnáším lidi odbočujíci vpravo co kouknou do leva a pustí to tam. Občas se mi už stalo že když musíte něco objet před křižovatkou a na hlavní že to tam takhle někdo pustí a pak si koukáte do očí a nechápou že je to jejich chyba - střílet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...