Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Coupe s motorem 2,0 100kw. Používáte někdo laděný výfuk?


Devr

Recommended Posts

Musím měnit střední díl výfuku, říkám si, že bych vyměnil i ten zadní za nějaký laděný brumlák? Ale to by se asi muselo upravovat uchycení například na Remusu, a také nevím jaký by to mělo zvuk, aby to nebrzdil střední díl a tak se raději poptám.

Třeba ho tam někdo už máte. Případně dá se koupit laďák co by přímo pasoval?

Nápříklad:

http://www.tuning-centrum.cz/product/18278-tlumic-vyfuku-remus-laser-logo-racing-50-110kw-90r

A tady je leštěný nerez dokonce za přijatelnou cenu.

http://tuning.autodoplnky.cz/anticor/nerez-vyfuky/anticor-sportovni-vyfuk-uni-lesteny-nerez-koncovka-s287844

Díky

[upravil dne 2/9/10 Devr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem na autě laďák 1.8 81kw od firmy layting, kdyz jsem jezdil po meste bylo to pekny, ale kdyz jsem chtel cestovat tak to bylo moc hlasitý, ale to je jen vkus a s tim uchycením bud koupíš laďák na 406 cupé (já jsem psal do remusu a tam mi rekli ze pro 406 nedělaj) kde bude uchycení který ti bude bez úprav a nebo univerzální a tam ti uchycení udělá servis, takže uchycení nemusíš úbec řešit. asi byt tebou tak bych volil ten prvni jelikoz nebudes muset rezat naraznik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Jen takové :blablabla Změř si origo výřez (jestli ještě máš) v nárazníku, aby ti tam pásla koncovka - je zbytečné znehodnotit nárazník když netrváš na duplexu a líbí se ti taková klasika :papa...Zjisti si o tom výfuku raději všechny rozměry, abys věděl do čeho jdeš - na coupe se mi tvoje volba opravdu líbí, koncovka je podobná originální a je 100x (nadsázka) kvalitnější a tlumič vypadá také dobře...Jinak když dáš výfuk níž než origo, dostaneš do původního výřezu větší (než origo) koncovku, jen si to raději obejdi s metrem...Značky bych se nebál...Ať se daří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,Jo, určitě chci zachovat origo výřez a origo koncovku(žádný duplex) a nárazník ničit nebudu. Už jsem napsal mail jaké má koncovka rozměry , ale myslím , že podle obrázku by mohla sednout do origo otvoru, případně jak říkáš ho trochu pověsím níže.

Doufám , že bude i zvuk ok. Nechci aby to řvalo, ale momentálně jezdím jen se střeďákem a zvuk se projevuje celkem dost, tak předpokládám, že s tím sportem to bude okorát. Budu dávot novej střeďák a konec.

Pak provedu videozáznam a poslechnem si to všeci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...