Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 zadní světla


alien

Recommended Posts

Zdravím, dneska sem viděl zadní světla na 306 hatch, ukrutně podobné 106 crystal, akorát přehozené barvy, červená nahoře, čirá dole. Nevíte někdo kde bych mohl sehnat něco podobného? Nechci žádný discolampy, ale budu muset kupovat nová, ať už origo, nebo tyhle, co sem dnes viděl.

Díky za pomoc. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no uplne ono to neni, ale nevypadaji zle no... tady ty byly ciste napul, tak jak 106 crystal.... Jen takovej blbej dotaz, svetla z novejsiho a starsiho modelu nejdou zamenovat? Mam starsi model a na nem puleny origo svetla z novejsiho, tak si me docela znejistel, uz jsem to tak koupil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to vidím tak, že budu shánět origo, protože mám světla štípnutý od koupě (ťukanec na zadnici a oba vnitřní růžky jsou ta tam)... Takže budu asi shánět od někoho tady na klubu.. Nevím teda jak to ten dotyčnej co sem viděl měl udělaný, fakt to bylo jak převrácený krystaly na 106 :-( Asi možná taky nějakým sprejem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem jim psal, ale neozvali se, tam jde o to že ono na krabici se dobře píše 97 - 00, ale na konektorech je napsáno 306 - 92 a předělávat se mi to nechce na starý konektory :(, jedině sehnat protikus, k novejm, a předělat ty světla, ale nevím jestli se dá vubec sehnat

[upravil dne 2/9/10 kuzemi121]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elektro měřák, pájka, kyselina, cín a kalafuna a musíš to mít za půl hoďky přepájený :) tak bych to asi řešil já, pokud se ti světla líběj a chceš si je tam fakt dát :) otázkou je, jestli kvůli tomu chceš uštípat konektory z originálů, nebo jestli konektory někde seženeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nad tímhle řešením už taky uvažuju, ale nechci to předělávat na autě, kdyby náhodou odešly, ať nemusím čekat na reklamaci a můžu tam dát původní. Problém je, kde sehnat ten konektor, co je přímo na světlech, pak se to předělá a pohoda, ale třeba u nás v servise na peugeoty to nemá vubec, takže ještě zkusit zajet přimo do peugeotu a tam objednat, pokud existuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže origo světla nemají konektor na kabelu, takže ho těžko uštípne.

To alien: Na pájení s kyselinou pozor! Už jsi se někdy podíval na spoj pájený s kyselinou třeba po půl roce? Já jsem tak jednou pájel jack a moc z něj nezbylo:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...