Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední kapota


mira206

Recommended Posts

chtěl bych se zeptat,taky někomu drnčí přední kapota? Zvlášt teď po ranu,když je chladno jak nastartuji,tak při rozjíždění z nízkých otáček slyším drnčení. Po pár kilometrech je už klid. Dá nějak dotáhnout,aby víc táhla na zámek? Přední stavěcí šrouby jsem už šteloval. Připadá mi,že ta jedna podpěra dost kroutí tu hliníkovou kapotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co jsi šteloval - máš na mysli ty gumové štelovací dorazy na přední příčce nad chladičem? Ty se právě nechají vytáčet a zatáčet.

Taky ti může klepat podpěra. Ale je divné, že po zahřátém motoru to utichne. To by pak mělo jinou souvislost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to jsou ty gumový dorazy co jsem šteloval.Tu souvislost s tím utichnutím,ale né uplným ,co jsem dnes vypozoroval vidím v tom,že se kapota trošku rozehřeje,roztahne a asi utuží či co.

Někde jsem to četl,že se to řešilo svolávačkou v ramci záruky.Já mam najeto 175 tis. a mám prodlouženou záruku do 180tis.Tak si říkám,jestli to třeba nevyužít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...