Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Páčka světel - aukro - bude mi pasovat?


MilanF1

Recommended Posts

Mám trochu problémy s levou páčkou, občas v ní cvaká, přepínání na dálky jde velmi zlehka, bojím se aby se neodporoučela. Na Aukru jsem jednu našel: http://aukro.cz/item1211639616_packa_leva_peugeot_306.html jenom nevím, pro jaká světla je, zda H7+H7 (což mám já) nebo H4.

Prodejce o autě toho moc neví, ani rok výroby. Jen mi napsal, že auto mělo hranaté mlhovky - spíš si myslím ty na modelu MKII.

Jaká světla byly na MKII? Protože páčka pro H4 se mi moc nehodí.

Link to comment
Share on other sites

S levou páčkou sem to tady nedávno řešil ,opravovat se mi to teda nechtělo,rozebrat a čistit a co když to pak nedám dohromady a jistota je jistota koupil sem novou,ty páčky jsou různý,podle mlhovek,jestli jsou přední samotný nebo jestli jsou i s zadnima anebo vubec bez nich,a taky jsou podle roku,takže na to si dej bacha

[upravil dne 1.9.2010 vendi.stejskal]

Link to comment
Share on other sites

Postup opravy není složitý,odmontovat od sloupku,oddělat krycí plastovou krytku sloupku ovladače,vyčistit a pokud ten kužílek má už drážku-vypilovat do hladkého tvaru-pokud je páčka už jetá více- vyčištění jenom nepomůže!!!U mne třeba už se přelomil spojovací kabel na mlhovku,což zatím nevím jestli jde vůbec opravit,asi ne,pak kvůli tomuhle už musím koupit páčku novou!!!Jinak třeba mi dnes praskly obě dvě H4 žárovky zároveň,také zajímavé,vada třeba na alternátoru nebude mám tam nový alternátor Bosch(najeto 50000).Jinak před tím mi praskala často žárovka H4 na pravém světle-taky zajímavé???:)

[upravil dne 1/9/10 Jindras]

Link to comment
Share on other sites

Tak mě to cvakání otravovalo asi jenom dvakrát, a to je asi čtvrt roku zpátky. Spíše mě zaráží měkčí chod při přechodu na dálky, proto uvažuji, že bych si koupil páčku do rezerva. Auto potřebuji takřka denně a zjistit, že mi nejdou světla by nebylo zrovna milé a kupovat fungl novou se mi fakt nechce.

Link to comment
Share on other sites

Takže podle SB je to takto.

Páčka pro H7+H7 obj. číslo 625360

Páčka pro H4 obj. číslo 625359

Třeba tam něco z toho najde.

Jsem to nějak popletl. Ty druhé jsou zase bez mlhovek. Prostě ať mrkne jestli tam nějaké číslo najde a pak se to dohledá.

[upravil dne 2/9/10 Andreww]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...