Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Autoservis AV CAR Praha 6

Bobych

Recommended Posts

Rád bych se podělil o zkušenost s autorizovaným servisem AV CAR. Po 5 letech ježdění a najetí 125.000 km jsem se rozhodl dopřát svému miláčkovi 407 SW autorizovaného servisu, hlavně kvůli diagnostice a udělání velké stodvacetitisícové prohlídky. Jejich přístup byl naprosto super, okamžitě se mi věnovali, mechanik se mnou prošel celý vůz, vše ukázal, vysvětlil atd. Dokonce mi sami od sebe nabídli akční balíček prohlídek, kterým jsem i něco ušetřil. Našli toho docela dost, ale s něčím jsem si poradil sám, a tak zbytek udělali za 27.000 Kč místo původně odhadnutých 32.000 (prý byla akce na díly a něco šlo snadno) a já jsem spokojeně odjel domů. Po této prohlídce se však z naprosto bezproblémového auta stal velký problém. Po ujetí prvních 1000 km se najednou servisní interval zkrátil o 15.000 km a za dalších 100 km mne to začalo zvát do servisu, navíc se začala projevovat prodleva při sešlápnutí plynu. Tak jsem cestou z práce zajel zpět do servisu a reklamoval. Chovali se slušně, ihned mne vzali a auto šlo do dílny. po cca půl hodině mi však řekli, že nevědí, co se děje, že hlášení o servisu odmažou, přehrají software motoru (dají nejnovější), avšak nezaručí, že to pomůže. Navíc mi to neuznají jako reklamaci, protože mám v autě neoriginální software(čeština a navigační CD) a že to bude stát 3000,- a že případných dalších pozvánek do servisu si nemám všímat. Dal jsem 3000,-, prodleva nezmizela(i když subjektivně to lépe táhne zespoda) a najel jsem celých 3.000 km, než mne to pozvalo znova. Navíc se ještě přidala chyba ABS, ESP, ASR, něco vzadu bouchá a auto je celkově hlučnější. Takže si nevšímám servisní hlášky, mám prodlevu na plynu a skvělý pocit, že jsem pro svůj vůz udělal to nejlepší.

P.S. doufám, že pp205 to dá dohromady.

A co má sw RT3 čeština a navi společného s motorem????....to se snažili jen aby měli důvod neuznat reklamaci. Čidlo ABS/ESP nemá s tím prvním servisem nic společného.....běžná závada u 407 že odejde čidlo na kole..........prodleva a brzké zvaní do servisu ..tak to nevím a je to divné