Přejít na obsah
Radovan.E

Peugeot 207 1.6HDi 16V Sport - problém s rozsvietenými spiatočnými svetlami

Recommended Posts

Mám problém so spiatočnými svetlami, nechcú zhasnúť po vyradení spiatočky, nechce sa mi s tým do servisu, nebude to problém nejakého spínača, ktorý netuším, kde sa nachádza? Predpokladám, že to bude možno niekde na prevodovke, asi tam bude ťažký prístup, no aj tak prosím, ak mal niekto podobný problém, poradte. Dík vopred.:roll

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ano, par krat uz zhasli, no obcas sa to sekne a svietia trvale. skusal som aj demontovat ziarovky, no potom pocitac detekuje poruchu, (ze su \"vypalene\" ziarovky) zistil som tom nedavno, ked som sa vracal autom neskoro vecer a zatial som to podrobne neskumal, asi s tym aj tak zajdem do servisu. Podobny problem som tu zatial nenasiel. :nevim

[upravil dne 1/9/10 Radovan.E]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Spiatočkové svetlá sú jednoduchý okruh bez relátok a elektroniky tak môže byť iba vadný spínač. V Autokelly sa dá kúpiť za cca 14 € a výmena je jednoduchá. Zrejme bude treba dať dole baterku pre lepší prístup.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ďakujem za radu. dnes podvečer sa to pokúsim opraviť. nemáte niekto aj nejakú presnú schému, kde presne je ten snímač umiestnený. (ale snáď to pod tou baterkou na tej prevodovke nájdem). ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je tam viacej typov prevodoviek. Podľa VIN sa dá presne nájsť tá tvoja a tým i umiestnenie. No v podstate je vždy asi v polovici prevodovky v hornej časti. Pri niektorých temer úplne hore a pri niektorých cca 10 cm posunutý nižšie.

toto je jedna možnosť:

[upravil dne 2/9/10 pastorek]

post-0-1410961259265_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku