Jump to content
  • Aktuální cíle darů

já chci taky \"hlas\"

punkac

já chci taky "hlas"  

1. 1. já chci taky "hlas"

Recommended Posts

Nějak se nám tu rozmohly vlákna povětšinou s prosbou \"dejte mi hlas\" pro to či ono. myslím si, že by tyto vlákna měly mít boď vlastní sekci třeba v podsekci Zábava klidně nahoře jako vtipy - nějak tak, jak to udělala Nanjua

Dle mého to totiž zbytečně \"zasírá\" už tak frekventovaný vlákno Pokec. Příspěvky typu \"hlasováno\", \"máš to tam\" a podobně mě nějak neberou na to aby byly na hlavní stránce pokecu.

viz obrázek z dneška

Schválně kolik mnás je, komu to trošku vadí

Chcešli přesun podobných vláken do jiné, klidně vlastní sekce, nebo to mazat

dej ANO v opačném případě zvol NE (nechat jak to je)

Tak schválně, kolik lidí mi dá hlas? ;) ????

[upravil dne 1/9/10 punkac]

post-0-14109612581296_thumb.jpg

Jsem rád, že to nevadí jenom mně - ale zbaběle přiznávám, že jsem držel hubu, páč jsem nechtěl být opět označen za prudila.

Jak navrhovala Aka v úplně jiném vlákně, držím se její rady a tyto příspěvky ignoruju

Přemo, jsem přesvědčenej, že rozumím o co Ti jde, ale:

Co je to občas?

Kdo by rozhodoval nad tím, které hlasování pustí na svět a které ne?

Podle mně jsou varianty dvě - buď zakázat (asi těžko průchodné, páč příspěvky se vlastně ničeho nedopouští) nebo je aspoň odpálkovat do zvláštní sekce (ale riskujeme, že se jejich množství ještě znásobí).

Občas se ztrácí rozdíl mezi lidmi na našem fóru a v různých \"sociálních sítích\" (jak se některým internetovým uskupením moderně říká). Není to povzdech, je to konstatování - sám jsem tu založil bezpočet témat, která se o auta ani neotřela a vzhledem k tomu, kolik lidí P-C fórum navštěvuje a díky jejich profesnímu rozptylu jsem dostal mnohdy odpovědi mnohem fundovanější než na specializovaných serverech (a ještě s výhodou, že díky srazům si za některými konkrétními přispěvateli dokážu představit i konkrétní osobu).

[upravil dne 1/9/2010 Medvěd]

Mě osobně se takovéto prosby nelíbí... Přeci kdo chce, tak na to narazí a zahlasuje. Proč o to prosit ještě někde jinde? Přijde mi to jako žebrota. Pardon. Proto bych to rovnou mazal. Ale co, každý může... proto je mi to spíše fuk. Pak mi ovšem vadí, že se tím zadělává tak vytížené vlákno pokecu. Mě osobně, oproti jiným tématům toto vůbec nezajímá, ba spíše otravuje, proto když už je nutné to tu trpět, šopl bych to někam bokem. Je mi ale jasné, že tak by ztratilo význam požádat o hlasy širokou P-C veřejnost.

hlasovani o RCZ je asi jedine, ktere ma s timto klubem primou souvislost a nemam problem jej tu ponechat.

Na ostatni by se dala uplatnit pravidla fora, napriklad bod 7. Duvod, proc to zatim nebylo uplatneno je ze moderatori si dali cas na zjisteni, zda to utichne samo, nebo zda bude vyskyt narustat. Pokud to opet utichne a vyskytne se tu obcas (ano, je to neprilis konkretni termin - uplatnime cit :D ) a nejlepe souvisejici s auty, mazat se nebudou. Pokud vsak budou prispevky tohoto typu vznikat prilis casto (jako treba nyni), zacnou se mazat. To jen abyste si nemysleli, ze situaci nesledujeme ;)

Treba si to tady autori techto zebracich prispevku prectou :aut

A v neposledni rade neni problem, aby se na strance kde bezi anketa logovalo odkud hlasujici prichazeji - aby to nebylo treba duvodem pro vyrazeni dotycnych.