Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bydlení v Praze


Medvěd

Recommended Posts

Těm, kteří jsou stále přesvědčeni jak nám v Praze lítají holubi sami do pusy doporučuju v tomto odkazu

http://lochkovlofts.cz/cs/byty-praha-5/rodinne-bydleni?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_content=Novy%2B4%2Bkk%2C%2B5%2Bkk%2Bmezonet&utm_campaign=Facebook_LL

pohled na dolní tabulku s cenami.

I jako pražákovi mi spadla spodní sanice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegyne z bejvaly prace si pred rokem cca kupovala jakysi \"loft\" (nejsem si presne jist co to je) v Hostivari tzn pro nePrazaky - docela dobra lokalita (prehrada, park, nakupni centrum, spojeni MHD - bus, tramvaj..) tusim dispozicne 2+kk nebo 2+1 spis to mensi ... a mluvila o nejakych 3.000.000,- a to to bylo NEZARIZENE. Splatky nejakych 12-13 TISIC mesicne na hoooooodne dlouho...... :bacha:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda medvěde, zrovna na tom odkazu mi nepříjde nic zajímavého, lokalita, ani stavba, ani cena (na dnešní požadavky prodávajících obdobných staveb není extra přemrštěná, to že bych za to ty peníze nedal je věc druhá(stejně je nemám)), prostě obdobných nezajímavých developerských projektů je na trhu spousta, stejně jako i jiných bydlení k prodeji. Kdyby jsi sem dal něco ve stylu:

http://www.svoboda-williams.com/nemovitosti/prodej/domy/detail/4236-orechovka-praha-6/

tak to chápu, jinak to nestojí snad ani za zmínku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medo ja zas nepochopim ze je nekdo schopny dat do bytu 800 000,- za rekonstrukci a přitom mě ten byt až na kuchyn přijde stejny :P:papaale otom jsme si uz povidali , avsak jako ART nechapu ten odkaz , zas tak mimo ty ceny nejsou , kdybys sem dal odkazy třeba na pronajmy bytu 12+1 za 100000,- měsíčne plus poplatky na staromaku, ale toto je celkem normal cena .

[upravil dne 1/9/10 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny jsou opravdu.... vysoké :-) Já teďka přes rok bydlel v tomto, což je v podstatě starší verze toho co Kaláb v Brně staví nyní třeba tady.

\"Moje\" bydlení bylo co by šutrem dohodil od centra a od nájezdu na D1 (Vídeňská), v dosahu vše na co si vzpomenete a cena za 2+kk nějakých 1,6mil. kč vč. DPH.

Nevím jaký je rozdíl mezi prům. platem v Praze a Brně, ale rozhodně to nebude tolik, aby to kompenzovalo takovýto cenový rozdíl.

[upravil dne 1.9.10 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...