Přejít na obsah
Diesel46

Zaslepení airbagů - není jen tak. Co teď?

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz. Z jara jsem měl nehodu při které vyletěli boční airbagy ( v sedadle a ve střeše ). Dával jsem to postupně do teď dohromady a až došlo na airbagy tak jsem to udělal, tak jak jsem zde četl. Dal jsem odpory misto airbagů 2,7 oh. Jel jsem za jedním mechanikem na diagnostiku a ten mi to neudělal. Že prý musím mít spešl diagnostiku na to. Tak jsem jel k dalšímu mechanikovi co má zakoupenou diagnostiku na PEUGEOT a tam vyjelo víc závad, že mi nefungují ani ostatní airbagy. Že si mám všechny airbagy zapojit pořádně a ty dva boční koupit a zapojit a pak že mi to vymaže. Přišlo mi to jako blbost kupovat airbagy.. od toho tam mám odpory. Jel jsem za dalším a ten tvrdil že mám prvně zajet někam kde chipujou auta a tak ať mi to reaktivujou a potom na obyčejnou diagnostiku to vymazat. Mám to chápat tak že prvne reaktivace (nějaká obnova řídící jednotky na airbagy) a pak mi normálně vymažou na diagnostice ty airbagy jako normální závadu? Prosím o radu. jsem zoufalý. Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Airbagy tam pochopitelně v budoucnu dám, ale teď jsem dal veškeré finance do oprav, tak to mám jako provizorní řešení. Právě jen mě rozčiluje to že svítí airbag.... kontrolku bych klidně i vyndal ale na palubáku to svítí pořád. Takže reaktivace někde na diagnostice a pak stačí zajet na obyčejnou a normálně vymazat airbagy ze závad?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj reaktivace jednotky bagu cca 1500-2000 a pak vymaz v diagu a mas klid , bud odpory nebo celosklenene zarovky, tomu mechanikovi ani nemusis rikat ze tam bagy nejsou , pokud to furt bude psat chybu tak zkontroluj kontakty

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok já jsem ze Znojma ale v okolí tady nic není. Budu muset do Brna. Četl jsem že to udělají za 1000 Kč. A udělají mě tam rovnou aji výmaz závad? Mohli by že? A ty odpory tam můžou být před reaktivací? nebo je tam mám dát potom? Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku