Jump to content
Sign in to follow this  
Diesel46

Zaslepení airbagů - není jen tak. Co teď?

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz. Z jara jsem měl nehodu při které vyletěli boční airbagy ( v sedadle a ve střeše ). Dával jsem to postupně do teď dohromady a až došlo na airbagy tak jsem to udělal, tak jak jsem zde četl. Dal jsem odpory misto airbagů 2,7 oh. Jel jsem za jedním mechanikem na diagnostiku a ten mi to neudělal. Že prý musím mít spešl diagnostiku na to. Tak jsem jel k dalšímu mechanikovi co má zakoupenou diagnostiku na PEUGEOT a tam vyjelo víc závad, že mi nefungují ani ostatní airbagy. Že si mám všechny airbagy zapojit pořádně a ty dva boční koupit a zapojit a pak že mi to vymaže. Přišlo mi to jako blbost kupovat airbagy.. od toho tam mám odpory. Jel jsem za dalším a ten tvrdil že mám prvně zajet někam kde chipujou auta a tak ať mi to reaktivujou a potom na obyčejnou diagnostiku to vymazat. Mám to chápat tak že prvne reaktivace (nějaká obnova řídící jednotky na airbagy) a pak mi normálně vymažou na diagnostice ty airbagy jako normální závadu? Prosím o radu. jsem zoufalý. Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Airbagy tam pochopitelně v budoucnu dám, ale teď jsem dal veškeré finance do oprav, tak to mám jako provizorní řešení. Právě jen mě rozčiluje to že svítí airbag.... kontrolku bych klidně i vyndal ale na palubáku to svítí pořád. Takže reaktivace někde na diagnostice a pak stačí zajet na obyčejnou a normálně vymazat airbagy ze závad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj reaktivace jednotky bagu cca 1500-2000 a pak vymaz v diagu a mas klid , bud odpory nebo celosklenene zarovky, tomu mechanikovi ani nemusis rikat ze tam bagy nejsou , pokud to furt bude psat chybu tak zkontroluj kontakty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok já jsem ze Znojma ale v okolí tady nic není. Budu muset do Brna. Četl jsem že to udělají za 1000 Kč. A udělají mě tam rovnou aji výmaz závad? Mohli by že? A ty odpory tam můžou být před reaktivací? nebo je tam mám dát potom? Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na tu reaktivaci musis jednotku vyndat z auta a tu jim das , nevim jestli to zvladnou na pockani , to je na domluve , ty odpory klidne az pri vymazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×