Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Uzávěrka 31.srazu Peugeot Clubu se rychle blíží!!!-už 5.9.2010!!!

Pe.Tr

Recommended Posts

Tak šup šup přihlašujeme se na hezký víkend s kamarády z Peugeot fora. Musím říct, že jde o opravdu krásnou lokalitu a musím říct, že i oproti jiným srazům tento je s těch levnějších a co jsem se bavil i s organizátorama ,zařídily nádherné počasí :roker .

Pojďme dohnat tu letošní letní mezeru kdy jsme se o prázdinách neviděli, nezapomeňte, že další srázek po tomto v Lednici bude až v půli února 2011!!!!

Věřím, že i nováčci zahodí stud a přijedou se na nás podívat a poznají tak obličeje, které se z nicku jen těžko dají předpovědět. Taktéž věřím, že i naše stálice nebudou chybět a také ti, kteří mají nějaké ty srazové áčka to teď v září doženou svojí účastí v Lednici .

Taktéž se těším na hojný počet brátrů a sester zo Slovenska a pokud zlomí rekord a přijedou v počtu větším než 20. Pokud se tedy v přihlašovadle objeví do konce uzávěrek přes 20 Slovenských členů, objevím se i já ve Vlčkovicích na Slovensku. (to je výhra co ? :D)

Připomínám link na přihlašovadlo srazíku!

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=419

[upravil dne 31/8/10 Pe.Tr]

Já jako nováček (na foru pravidelně přispívám teprve půl roku) každopádně jedu. Doufám, že do party zapadnu více než na Seči, tam jsem byl dost vyjukanej co a jak :mad: Do lokality jižní moravy se moc těším a věřím, že bude hodně zábavy. Takže pro další nováčky: Nebojte se a přijeďte, nikdo vás tam neukousne :)

Původně zaslal: MilanF1

Já jako nováček (na foru pravidelně přispívám teprve půl roku) každopádně jedu. Doufám, že do party zapadnu více než na Seči, tam jsem byl dost vyjukanej co a jak :mad: Do lokality jižní moravy se moc těším a věřím, že bude hodně zábavy. Takže pro další nováčky: Nebojte se a přijeďte, nikdo vás tam neukousne :)

5-ti hvězdičkový \"nováček\" - to si děláš srandu? Nicméně všecno je jednou poprvé. Já byl poprvé na srazu v Šebetově před dvěma letya bylo to super. Takže nebojte se a hurá na Moravu. :D:super

Původně zaslal: FrantaCV

Původně zaslal: MilanF1

5-ti hvězdičkový \"nováček\" - to si děláš srandu? Nicméně všecno je jednou poprvé. Já byl poprvé na srazu v Šebetově před dvěma letya bylo to super. Takže nebojte se a hurá na Moravu. :D:super

\"Toto forum je můj domov\" tohle přesně vystihuje, jak k foru přistupuji ;) Jsem tu každý den, skoro. Jsem prostě spokojeným řádným členem, ač to není dlouho, co jsem se aktivně zapojil.

Původně zaslal: Chepp

a kdy ze je ta uzaverka?

specialne pro tebe :

Uzávěrka přihlášek je 5.9.2010 23:59 ,peníze prosíme zasílat nejpozději do 10.9.2010 23:59.

Pe.Tr: jo tak to vim... to sem pochopil... jenom jako sem mnel strach ze se nejak zkratila na dnesek ze tu pribilo to vlakno... o tom patym to fim... ale jen sem myslel ze se stala nejaka vyjimka nebo tak neco... ze je poslednich 5mist nebo tak neco... :mad:

já pojedu když pojede punkač a vezmě mě do auta, takou dálku se s tim mim prcke drkotat nechci a peníze na zaplacení budu mít jen tak tak, tak nevim jestli to stihnu do uzávěrky, bude problém kdž to zaplatim až na místě jako na seči???? ubytování bych měl asi s punkačem, jak sme se předběžně domlouvaly..