Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stahovacka okien predne dvere


martis

Recommended Posts

ahojte mam taku dilemu,neviem ci je rovnaky motorcek stahovanie okien na soferovych dverach z old modela a new modela. novy model ma 4 kable podla schemy aj old model ma tiez 4 kable,jedna sa mi oto ci je rovnaky vyzorovo a kolecka ci budu sediet.

pripadne kupim ale z auto ANGLICAK.staci mi iba motorcek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkovo uchytenie aj sklon motorceka je iny ako ma europan,mne sa jedna iba o motorcek z anglicaka a tym padom musi byt z new modela,ja mam motorcek ok na mojom aute,ale idem ho dat na pravu stranu aby sa okno zatvaralo samo tak ako soferove,musim prerobit 2ks vypinacov a dotiahnut kabel z dvery do motorceka, je to celkovo jednoduche,len musim zohnat motorcek,lebo tie lanka ci co to tam je mam,len motorcek nemam :(

zolco ty mas cisty motorcek??? ale anglicak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ovladaci panel noveho modelu u ridice jsem mel rozdelanej, problem to podle me bude, pac na okno ridice je uplne jinej spinac, nez na zbytek okynek a ma i jine zapojeni, vzhledem k tomu, ze je vse na jednom plosnaku, nevim jak to predelat ,aby to bylo funkcni, u stareho modelu je to jednodussi, tam jsou spinace zvlast a daji se vymenit jednotlive, taky jsem si u moji 406 stary model delal sekvencni stahovani na stranu spolujezdce, ale u novyho modelu by se mi to teda predelavat nechtelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...