Jump to content
  • Current Donation Goals

Sedadlo u spolujezdce

Ivouš

Recommended Posts

čau zítra se chystám na vrakáč pro aretaci do dveří tak jsem si říkal že to sfouknu tu moji druhou závadu taky při jednom.

Problém:Stává se dost často u sedadla u spolujezdce že sedadlo nedrží v těch zubech (nebo co to tam je) v tom pojezdu dopředu,dozadu.

Příklad:Občas vozím babičku zastavím jí u baráku je to v mírným kopci,sedadlo je nastaveno tak uprostřed v tom pojezdu v té kolejnici v těch zubech.Babička je už stará hůře se pohybuje tak trochu z těžka dosedá do sedadla.A jak mile dosedne tak to sedadlo se posune po těch zubech až na konec té kolejnice.

Co bych si měl v tom vrakáču koupit aby to sedadlo normálně drželo a nepojíždělo?Celou tu kolejnici nebo co?

Toto se stalo už víc lidem které jsem už vezl to pohybující se sedadlo.díky ;)

Tak ten vrakáč nějak zatím ještě nestíhám,ale byl jsem na návštěvě v Tišnově tak jsem se tam stavil rovnou v servise Peugeot a borec říkal že je potřeba vyměnit ty kolejnice ty pojezdy a s tím je i spojenýý díl to ta rukověď.A nový celý tento díl stojí origo 4 000kč.(pěkně mastný).

A ještě jsem se ptal potřebuji novou aretaci (omezovač dveří) k pravým dveřím protože nedrží v polohách tak nová origo 700kč.

• 4 months later...

hojte lidi.nemáte náhodou někdo na prodej sedadlo řidiče nebo aspoň kolejnice??nějak mi vypadaly kuličky a u nás na vrakáčích nic není. nikdo nebourá nikdo nelikviduje. ani 106 ani saxo. v praci kde dělám takové šíny(kolejnice) nemáme jinak bych si zajistil nové ale bohužel.pokud by jste někdo měli prosím...... děkuji