Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Prosím o POMOC !!! Koupě: P406coupe 3.0 V6 152kW

DjRabitt

Recommended Posts

POMOC

Prosím o radu.

Chci koupit P 406 coupe 3.0 V6 152kW.

Prosím o jakoukoliv radu ohledně často odcházejících dílů, kazů, vad a pod. na tomto autě.

Naco bych si měl dát pozor při koupi a jaké máte s tímto vozem zkušenosti.

Jedná se o rok 1999 !!!

najeto cca. 90000km.

Nechci koupit a pak se picnout. :bacha

Dík za rady a info o tomto voze.

S pozdravem Tom.

post-0-14109612518253_thumb.jpg

Tohle je coupe od kukikuk.... 100% Kvalitka dkyz to prodaval.. nekde mne lvlakno jak to kus po kusu delal... vsechno by mnelo byti ok kdyz to prodaval.. ale ted muze byti zkusenost jina.. a taky to neni moc dlouho co to prodal cca 1rok..

i kdyz on teda mnel bezove sedacky... a jine prahy tusim ze... ale presne stejny lak nechal striknout...

neexistuje aby to auto malo tolko km vzhladom nato

1. uz celolak rozprava o niecom,v takej farbe coupe nerobili

2. v 99 rok nemontovali do coupe ani nahodou 152 kw motor.zacal sa davat od 3/2000.napada ma ze je tam vymeneny motor za novsi a potom to mozno mozne je aj ked tomu osobne neverim

za dalsie to nema ani origo mriezku.

bud to bolo z predu rozmlatene alebo neviem

Guest dreamtalks

je to podivna skladacka myslim ze jsem ho uz nekde videl. A pokud se nepletu mel i budiky z klasicke 406ky

PS: mel jsi napsat ze ted to prodava AAA ... od toho ruce pryc.

Videl jsem inzerat jeste od soukromnika co se ho nemohl skoro rok zbavit a najeto mel pres 100.000 to si pamatuju urcite. Jinak s obrazku vidim ze ma jine budiky nez klasicke Coupe. Zadni dil neni Peugeot vyfuk. A ani druhovyroba by tam nehodila takovy maly tlumic. no a bude toho vic. Jinak na aute se muze pokazit hromada veci a u V6ky je to trosku drazsi.

[upravil dne 29/8/10 dreamtalks]

Kamarad taky pokoukava po coupe a to co chces ty jsem mu nedoporucil predevsim kvuli nesrovnalostem, co uz psali kluci...

Co mi rikalo spousta majitelu coupe a cemu jsem nechtel verit je to, ze lepsi je sahnout po motorizaci 3.0 V6 140kW bo se na tom motoru muze posrat podstatne min veci. Ja osobne bych do verze 152kW nesel, mnoho lidi ti muze rict, ze se nemas ceho bat, ze je to jedno. Ale u auta co ma nalitano vic nez 150 000km (a 99% aut tolik najeto ma) kor po 10 letech uz se nejake mouchy ukazou. Ona uz ta cena tebou vybraneho auta mluvi za to, co za sve penize dostanes. :nevim

Ahoj...Je to o štěstí, ale tomu se dá dost pomoci, v poslední době jsem (mimo pár (dražších) kousků tady na clubu) viděl jen samé hrobky - zásada 1 je nekupovat coupe po jakékoli úpravě - \"tuner\" v našich podmínkách cpe peníze do úprav a ne do oprav + auto neskutečně \"honí\"...Nechat dovézt s jasnou servisní historií po prvním majiteli - bude dvakrát až třikrát dražší, ale ty peníze bys do toho nacpal stejně a starosti ti nikdo nezaplatí (vlastní zkušenost)...Hodně štěstí s výběrem, ať je nás s coupe (nejlepším autem na světě) co nejvíc :papa

K těm km je ale potřeba zdůraznit, že si většina lidí kupovala coupe na to na co bylo určené...Tj rychlé cestování na dlouhé vzdálenosti = už 200 tis bych bral s rezervou v D je běžný nájezd old coupe 250 - 300 tisíc, až po příjezdu do čech to najednou spadne na 150:D...Ten motor bez problémů vydrží. Mnohem horší je pro něj jízda na krátké vzdálenosti, nedejbože aby ho za studena někdo honil...Velmi důležité jsou u tohoto motoru náplně a jejich výměna... Hydroštely na tomto motoru nevydrží věčně - bohužel bych řekl že méně než více...

[upravil dne 30/8/10 rootsky]

Kluci dík.

A co ten druhej kousek z AAA http://www.aaaauto.cz/cz/peugeot-406/car.html?id=2023831&body=CPE&make=92&model=66

Ale mě nepasuje ten automat :bojim

Jinak chci koupit P406c 3.0l a na splátky.

Max tak do 2000Kč/měsíc.

Možná bych koupil i za hotové ale uvidím jak vyjdu.

Ještě jsem našel tohle: http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/inzerce/osobni-auto/Peugeot/406-3.0-V6-Pack-Sportovni-Kupe-128214710806917369.html

[upravil dne 30/8/10 DjRabitt]

Původně zaslal: DjRabitt

Kluci dík.

A co ten druhej kousek z AAA http://www.aaaauto.cz/cz/peugeot-406/car.html?id=2023831&body=CPE&make=92&model=66

Ale mě nepasuje ten automat :bojim

Jinak chci koupit P406c 3.0l a na splátky.

Max tak do 2000Kč/měsíc.

Možná bych koupil i za hotové ale uvidím jak vyjdu.

Ještě jsem našel tohle: http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/inzerce/osobni-auto/Peugeot/406-3.0-V6-Pack-Sportovni-Kupe-128214710806917369.html

[upravil dne 30/8/10 DjRabitt]

zlute Coupé se mi ani trochu nelibi. uvnitr vypada byt hodne zasrane az \"vybydlene\".

sede je sice dojebane tuzerskymi narazniky a polickou, ale to se da napravit a celkove vypada lepe.

Ani jedno, vem si, že jseš ochoten do toho nasypat 100tis., k tomu rozvody s prací a svíčkami za 20tis - to je nutné, nové náplně, bokem musíš držet tak 20tku na závady co se objeví. Tohle je úplné minimum u takového vozu. Vzhledem k tomu že netrváš na origo stavu, tak je tohle jediná rozumná volba: http://www.406.nolimit.cz/

Půjč si 150de, přitlač mírně na splátkách a dostaneš auto co stojí za 300 a víc a hlavně je bez investic...

[upravil dne 31/8/10 rootsky]

Co takhle se podivat za hranicemi po nejakem peknem coupe?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searchrefine.html?categories=SportsCar&__lp=52&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=16&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=〈=de

Mj. to zlute auto se tam nabizi take. Spise nez u bazarniku (vetsinou turecka svoloc) bych patral po soukromych inzeratech. Prodej auta se stocenymi km je v DE trestny cin a tomu take odpovida i nabidka. Jak uz tu bylo psano 200tis - 250tisic km je bezny najezd u takto stareho auta.