Jump to content
  • Aktuální cíle darů

reklamace notebooku

Kloub

Recommended Posts

Zo zakona neni ani dane, ze ti niekto musi pozicat nahradny telefon ... Je to len sluzba mobilneho operatora navyse, a neda sa nijako pravne vymôcť ...

Guest bostich
Původně zaslal: hudy

Ja jsem nedavno posilal svuj Acer na reklamacku, ne k prodejci, ale primo na servis Acer. V pondeli jsem ho poslal a v patek jsem ho mel uz s novym displejem doma!

On to prodejce(třeba CZC) obvykle přeposílá taky na servis Aceru:) Takhle je to rychlejší.

no já mám HP pavilion a ještě k tomu koupený v elektro planeo:ticho

tak před půl rokem jsem ho dával reklamovat že špatně načítá dvd romka, nefunguje jeden usb port a hlasitě lupe asi ve větráčku- oprava trvalo skoro měsíc a notas jsem přebral od prodejce kde ve faktuře bylo psané vše opraveno a dojdu domů a byla opravena jen ta mechanika dvd, nic jiného stále nefungovalo a už jsem ho nechtěl dat zpět skrz tu čekací dobu:bojim

ted se k závadám přidalo: nefunkční druhý USB port, znovu dvd mechanika a obšas mám tmavší půlku obrazovky a chci to dát reklamovat protože mě končí na vánoce záruční doba.....

PS: nevíte jak funguje to kdybych to šel reklamovat 3x tam mě mají povinost vrátit peníze???:myslim

ojoj HP Pavilion...první co jsem měl skončil v Polsku a peníze zpátky a to po první reklamačce..druhý HP zatím jede..ale je fakt že mám problémy s větráčkem..prostě drnčí a špatně chladí (a co to jsem viděl sem se ani nedivil proč tomu tak bylo..ten hliník je v celým průměru po stranách zohnutý)...já to vyřešil sice né esteticky ale za to prakticky a to tak že jsem ten panel prostě vycvaknul a teďka jen tak na volno leží a problémy jsou pryč

[upravil dne 29/8/10 KingSpade]

Mno zasadni problem je tam kde si to koupil....

Mno reseni v tvem pripade jsou dve.

1. zanist to tam popsat jim vsechny chyby a cekat co se bude dit dal.

2.Bylo by potreba aby si se v tom doopravdy vyznal coz nevim zda muzes... Vyzkouset ten HW co ti blbne treba pod live CD ubuntu/kubuntu/suse bo jakikoliv linux... tam zjistits zda je problem v Win ci v HW... potom tam muzes nabehnout pokud by byl problem v HW tak je zdupat... nechat to poslat do servisu, vyzadat si kontaktovani ze servisu a udelat tam misuge kde jim ukazes co jsou to za voly... Kdyz u pri prvni reklamaci nebyly schopni vyresit ty problemy, a poprat jim at to co nejrychleji spravi jinak si popovidas s jejich personalnim vedoucim. Ale na to to chce miti kuole a nes*at se s tim... Beztak to dostanou lidi co ti to predtim neopravovaly, ale tohle je jedinej zpusob jak to popohnat.

Samozrejmne zalezi na tve znalosti v informacnich techlogiich... aby na tebe nevyduply s otakzou a ty neznal odpoved, potom je vsechna snaha marna a muzes si byti jist ze ti to prijde 30. den reklamace.