Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Demontáž předních sedaček

Malinda59

Recommended Posts

Ahoj všichni, chtěl jsem vyndat přední sedačky, ale bohužel se mi nepodařilo povolit šrouby na kolejničkách, protože to tam musel utahovat asi Herkules nebo nevím...je ještě jiný způsob?

Hledal jsem tady, ale našel jsem pouze jeden příspěvek, kde se sedačky bohužel vyndaly právě skrze kolejničky...

Bohužel nejsou. Musíš vyšroubovat ty 4 torxy.Stříkni tam trochu brzdovky a nechej pár hodin působit.

Já je vyndaval u 16 let starý 306 a šly vyšroubovat celkem v pohodě bez většího násilí.

Ale čo tam postriekate??? Veď min. na tých predných vidno iba hlavičku :nevim

PS - a neviem, na akej škodovke to ide tak ľahko ;) už rada 742 (105/120/130) má sedadlá uchytené rovnako, ako 306ka...jediný rozdiel je ten, že s trochou akrobacie sa dá dostať k spodku, t.j. k samotnému závitu..

PS II - na 306 určite nejdú šróby durch a netrčia kdesi pod autom :roll budú trčať kdesi v dutine - v nosníku...nedosiahnuteľné :mad:

[upravil dne 28.8.2010 ferrari]

ja som to tiez prednedavnom daval von a bez problemov....akus si pre tym dat makove slize a uvidis ze to pojde :D

a ak nie tak len vacsiu paku...niejaku tenku a pevnu trubku a povoli to urcite....teda pokial nemas kluce kupovane v TESCU v tom pripade budes potrebovat nove :)

Ja ked som ich vyhadzoval tak 2 skrutky isli hrozne tazko, miestami sa ako keby pretacali dokonca, bolo potrebne aby sa netocila ta plastova podlozka co je pod kolajnicou v podlahe, inak to neslo von :) ... Vyhodou je orech a velka gola, trocha je problem s prednymi skrutkami co su pri stredovej konzole, ale aj to sa da :)

Já jsem si před dvěma měsíci měnil sedačky za jiné fakt zánovní,šlo to perfektně-používá se tam torx,jinak pak opatrně odřezat rozbrušovačkou(odbrousit),pak nové šrouby orig. z vrakoviště+ přezávitování atd.,ale je to vyjímka-odělával jsem těchto sedaček už více-nebyl problém!!!