Jump to content
  • Aktuální cíle darů

zapojeni centralu na dalku na 306

petrik28

Recommended Posts

zapojeni centralu na dalku potřebuju poradit se zapojenim koupil jsem central a mam nanem 6 dratu červeny modry zeleny černy bily a hnedy ktery z nich muže byt vystup na zapojeni stavajici jednotky v aute abych to mohl zapojit nevite to někdo

ten central jse jmenuje door locking syystem a když připojim vystupy na 5 a7 konektor řidici jednotky tak mi žačne central nekolikrat zasebou otvirat a zavirat ale nereaguje na dalkač nevim proč mate nekdo radu co stim zkoušel jsem se napojit i v přednich dveři a delalo to to same ja už fakt nevim kam to napichnout

určitě by bylo lepší napsat výrobce a typ: asi to je Jablotron-CL-20A.

U většiny centrálů stačí připojit napájení a vývody \"zamknout\"-bílo-černý a \"odemknout\"-bílo-modrý ke stávající řídící jednotce: č. drátu 6290-odemk. a 6291-zamk. a chodí to.

Pokud máš i při tomto zapojení problém, zkus kontaktovat výrobce. Schéma CL-20A přikládám.

post-0-14109612590809_thumb.gif

dekuju za schema ale on tam bude asi nekde jinej problem zapojoval jsem to dobře ale pořad to děla neplechu zkusil jsem odpojit i levy motor a napojit jiny a dela to to same jako s tim pravym jak to zapojim tak to skače samo nahoru a dolu ale nereaguje na ovladač

Potom máš problém s motorčekom na vodičových dverách. Teoreticky by to mohli byť i poškodené káble v prechodke dverí.

Celé to funguje na princípe prepínačov v motorčekoch. Ak na jedných dverách manuálne prepneš na zamknuté tak dávaš impulz centrále a tá spustí do motorčekov prúd. Tým sa aktivuje i druhý motorček a tiež sa prepne do stavu zamknuté. Keď chodí ťažko alebo je poškodený tak neprepne a centrála to vyhodnotí ako povel na odomknutie, pustí do motorčekov prúd opačnej polarity čo spôsobí znovu odomknutie.

Toľko zhruba o princípe.