Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Příručka pro uživatele

Syslus

Příručka pro uživatele  

1. 1. Příručka pro uživatele

Recommended Posts

• 4 months later...

Majda: ahoj, vitam te.. :-) jinak jestli mas tu moznost, chut a cas to skenovat, v pc to dat do nejake podoby a poslat to na mejly, nebo to umistit na nejaky web a sem hodit odkaz, tak by to bylo bajecny :-) minimalne me se to hodi :D ale urcite nejsem sam. :-)

Peugeot10610i5dvSibrTazne6e62u.jpg

Tak tohle je můj nový miláček (tedy alespoň ten na kolech), foto je zatím to bazarové. Ty poklice už chuděra nemá, dneska mi je někdo ukradl - všechny 4 :grr , tak mám co shánět. Mlhovky, omezovač do dveří a teď ještě poklice :( .

A tady je ta příručka, na 2x:

http://www.uloz.to/7528864/peugeot1-pdf

http://www.uloz.to/7528862/peugeot2-pdf

2 Majda 77: Jen technická, seš si jistá, že tenhle nárazník má přípravu na mlhovky?? Pač já měl též, černý nelakovaný a ten otvor se musel proříznout a pak tam ještě vyřešit upevnění mlhovky, pač tam z výroby nebylo, potom vyměnit páčku pod volantem, natahat elektriku... Tím tě nechci odradit, ale že moje verze(vypadá stejně jak tvoje, jen 3dveře) neměla přípravu na mlhovky.

A ty odkazy na příručku mi nejdou.

[upravil dne 23/1/11 13:56 PAJA106]

2 Majda 77: Jen technická, seš si jistá, že tenhle nárazník má přípravu na mlhovky?? Pač já měl též, černý nelakovaný a ten otvor se musel proříznout a pak tam ještě vyřešit upevnění mlhovky, pač tam z výroby nebylo, potom vyměnit páčku pod volantem, natahat elektriku... Tím tě nechci odradit, ale že moje verze(vypadá stejně jak tvoje, jen 3dveře) neměla přípravu na mlhovky.

A ty odkazy na příručku mi nejdou.

[upravil dne 23/1/11 13:56 PAJA106]

díry na mlhovky tam mám, elektriku vyřeší manžel, aspoň doufám.

Odkaz jsem zkusila a funguje to v poho. Kdyžtak mi napiš mail a pošlu ti to.

Majda: Piskotka mas mooc hezkyho.. :-) preji samozrejme mnoho km bez bouracek a taky co nejmene poruch a zavad..

jinak teda me to z uloz.to slo stahnout naprosto bez problemu, dokument je krasne citelny, takze u me naprosta spokojenost.. :-) a navic, jak je to v pdf, tak si to hned dam do mobilu a muzu s tim operovat primo v aute.. :D :D