Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Privesok na kluce 407

Marcel00

Recommended Posts

Mozno odveci tema,

ale zaujima ma aky mate privesok na kluce od Vasho Peugeota. Tie co vidim v ponuke na i-nete tak su na jedno kopyto posobiace lacnym dojmom. Skuste sa pochvalit a inspirovat ma aky si kupit. Cim masivnejsi a robustnejsi tym lepsie :)

Priamy kontakt kde kupit ten ci onen potesi.

Foto sice nikde nevidim, ale zato som si pozrel tvoju galerku auta. Auti mas velmi pekne ale na jednu vec ta musim upozornit, ze v kufri mas dazdnik v smere jazdy, urcite si ho daj vodorovne so sedackami, nakolko ked ta nedajboze niekto zozadu nabere tak ten co bude pred dazdnikom sediet na zadnom sedadle ma po chlebe :bojim.

Pozor na to :)

A tie foto priveskov ? :)

To s tím dáždnikom je už OK, mal som ho tak uložený ešte keď som auto kupoval už je usporiadanie v kufri iné.

Čo sa týka toho foto o prívesku bolo vložené spolu s príspevkom ale potom dakde zmizol ako väčšina obrázkov tu na fóre. Upravil som príspevok a vložil foto ešte raz, ak by zmizlo tak som ho vložil aj do môjho fotoalbumu (odkaz dolu).

No ved prave to...

ja mam zatial tento ale moc mi nesmakuje...

http://www.autoomega.sk/obrazok.php?img=b2JyYXpreS9zaG9wLzIxMTEwMDkwNDQ0X2JpZy5qcGc=

vyzera vsak trocha inac, nakolko ten kov je dvojfarebny a vzhladovo je to presne ako ten znak co ma kovma v podpise... aj ten lev je presne taky isty ako mas na obrazku v podpise.

[upravil dne 28/8/10 Marcel00]