Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení P406

CZenda

Recommended Posts

případně pokud si koupíš starší tažný tak ho musíš mít s typovym listem, pokud je to origo peugeot (brink) tak ti vystavěj typovej list za 500 duplikát.Pak když to deš přihlásit na inspektorát tak potřebuješ papír od servisu kterej to montoval.Na inspektorátu pak dopsání za 50,-

případně pokud bys ho chtěl montovat sám tak to taky neni nic složitýho,díry jsou tam připravený,jenom nacvakneš takový matičky a zašroubuješ, a samo dotáhneš elektriku.

Ahoj. Ja zrovna nedavno montoval tazny na moji 406 sedan. Koupil jsem ho za 4040 Kč v jednom kramku u nas s autodilama. Je od ceskeho vyrobce SVC Nachod, uchyceni koule na dva srouby. Meli v nabidce jeste to samy,ale s bajonetem (sundavaci) za necelych 6000 Kč. Montaz jsem si delal sam (firma za to chtela kolem tisice Kč), byla to pohodicka, do der v karoserii nastrcis karosarske matky (pribaleno u taznyho), diry v zadnim cele jsou uz se zavitem, vsechno dotahnes, natahnes elektriku ze svetel a je to. Mel jsem strach,abych nemusel vyrezavat naraznik (na Opelu Kadett E, co jsem mel predtim jsem to musel), ale pasovalo to tam v pohode. Pak jsem jel na STK na schvaleni spravnosti montaze a zapojeni zasuvky. Vse OK, dali razitklo do typoveho listu, stalo to 250 Kč. A pak uz jen prihlaseni na dopravnim inspektoratu (50 Kč). Zásuvka je u toho taznyho otocna (kdyz ji nepouzivas,tak ji sklopis za naraznik - neni videt, nemuzes ji urvat napr. pri couvani a nedostava se do ni bordel ze silnice). Tot asi tak vse. V pripade zajmu sem muzu hodit fotky, jak to na aute vypada a naskenovat navod k montazi taznyho.

[upravil dne 28/8/10 Butrus]

• 4 weeks later...