Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Buracka -nedanie prednosti :-/

crazybiker

Recommended Posts

Zdravim, nerad,ale podelim sa o moj dnesny zazitok :-/.Dnes ,nieco pred obedom som siel k frajerke,ze si uz konecne dam chutny obedik,ked som uz bol len par metrov od bytu, sa mi stala mensia nehoda, no este vacsie divadielko okolo a ja debil aj platil :-(.Ked som uz bol na parkovisku, cca neco okolo 30-40 mi vybehla jedna .....

v poho, ako nahle som vysadol zacala hapka... ze vola manzela hovorim ok... asi si prizna chybu vyplati mi skodu a hotovo.....

No po chvili vybehla nejaka susedka a zacala tiez hapkat ze som siel rychlo atd ..... hmmmmmm zaujimave ani balkon na tej strane neni ako to mohla vidiet? no nevadi, tak sme sa hadali par minut, no a ona cuvala sa zistilo...... hej? no asi preto vyletela predomna.... tak po hodine kriku a atd, som sa rozhodol, ze to skonci a volam policiu, zavolal som po pri tom este fotrovi,,, no prisiel a policiu volat nechcel, dal som chlapikovi 20 eur a isiel som dlaej do roboty :-( a ted skoda, ani penaze...

inac toto su ludia? si nevedia vinnu priznat a vymyslaju si........

inac som sa neskor pytal toho manzela : pane, teraz vazne korektne, a pravdu tato strana bola striekana, nebolo to zuz raz burane?? a tie stopy nie su odtial??? no on ze nebolo...... ano preto je blinker trochu nastriekany..... no ako nahle som mu to ukazal si to uz priznal..... takze ano ludia klameme a na studentoch zarabajme..... poklona..... pre klamarov....

fotky:

P.S: asi sa uz s tym neda nic robit, aj ked mam fotku.... asi to ostava tvrdenie proti tvrdeniu :-(

http://kep.psharing.com/413423.jpg

http://kep.psharing.com/413424.jpg

http://kep.psharing.com/413425.jpg

http://kep.psharing.com/413426.jpg

a to auto nikdy nebolo striekane::: http://kep.psharing.com/413427.jpg

Původně zaslal: Dundee

Medvěd: Při vyjíždění z místa pro parkování ale přednost zprava neplatí nebo se mýlím?:myslim

Kuk na smajlík - samozřejmě jsem to nemyslel vážně, ale paní si to myslet mohla ......

tak , ked sme pri tom? kolko sa ide pri vjazde na parkovisko? osobne som nekukal tachometer ale cestu a vychadzal som zo zakruty,takze som ani mco rychlo nemohol ist, jednoducho klasika, dvojka v zakrute preradovanie do trojky,slaby plyn v trojke a ona vysla predomna..... takze fakt len tych 30-40 jak som uz spominal :-S nechapem uz fakt ci bola mimo alebo ci fetuje....... mam ladak moje auto pocut uz par metrikov..... takze fakt bola bud hlucha, a aj slepa,alebo to sa uz inak vysvetlit neda....... alebo cakala na mna....:myslim:myslim

vina byla na její straně, ale kdyby si ty policajty zavolal tak by jste platili pokutu oba ty za ten nárazník (ostré hrany atd) A kdyby došlo na lámání chleba přes pojištovnu asi by to po tobě vymáhala že kdyby jsi měl nárazník tak bys jí nezpůsobil tak velkou škodu i když je vina na její straně. Takže to pro tobe vlatně asi dopadlo dobře i když škoda auta

dano, si sa nechal natiahnut, neplatil by som ani korunu, jasna vina paničky na filcke..nedanie prednosti vozidlu na hlavnej. ked parkovisko nie je osadene tabulou, napr. zona takej a takej rýchlosti platí predsa rýchlost v obci čize 50ka. hadal by som sa do krvy, žiadna spoluvina. S tym nárazníkom je to na vážkach, podla toho na akého poliša narazíš. naštastie je to skusenost len za 20e, nabuduce už budeš skusenejší a hadam aj viac ostrielanejší...

jako vyhláška o ostrých hranách hovorí jasne, ale záleží aj na čkoveku, už sa mi prepiekli aj závažnejšie veci, stačí sa nesprávat jak arogantný blb. ale ked narazíš na orgána ktorý má svoj den...ved to poznáš..

inak ked sa pozerám na tie fotky tak je na debatu čo je to vlastne ostrá hrana..každopádne nárazník byt má, to je bez debaty.

keby si ten stary naraznik tam nechal tak by si mal aspon na staronovy naraznik. potom poriadne som pozeral foto a brzdnu ciaru sm ani nevidel tak ze rychlost bola velmi mala nakoniec je to vydiet aj na tej fotke. Mas len smolu ze ten sundany naraznik by ty nepresiel bo auto bez naraznika nema vobec co pohladavat na ceste to znamena ze je docasne nesposobile a mohlo by sa ti aj stat ze by ti jej poistovna ani neprepratila skodu. Ty ako poskodeny by si nikomu nic neplati len dopravakom za ten naraznik a ona by platila za tu hlupost bo vychadzala z parkovacieho miesta.

Neviem preco ale mam pocit ze to co spravili a mali aj svedkov atd. ze su to pripravene buracky kde sa snazia zarobit na slusnych ludoch.

comm - mozno aj mas pravdu,mne sa to zdalo tiez, felicia uz bola ja rped tym poskodena, aj som to hovoril chlapikovi,ze si chce porobit polku auta z mojich penazi??? ale nakoniec to uz dalej ani neriesim, zaplatil som 20 eur, nejake veci amm doma, len ta parabola ma sere, bola pekna ako nova :-( sklo mam doma a aj blinker.... newa raz sa to stalo a ten den som dostal aj fusku za cca 30 eur..... takze tych 20 eur je uz asi s5 :-))