Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Čadí to jak svina, ale spotreba je normalni

kattas

Recommended Posts

tos jako zitra to davam do servisu, tak snad to nebudou ty krouzky, to bych se z toho posral, to platit, to by bylo tak 10 fiikuu kurva...kez by to byla treba jen lamda, nebo jenom prebrouseni hlavy...kazdopadne lituju ty, co jezdi za mnou, ptz to je smrad, jak stare vajca smichane s plynem ze sporaku...:-D

hm.. velmi zajimava kombinace smradu :D ale kdyby to byly zapeceny pistni krouzky tak by to bylo urcite vic nez 10k :D ja je mam asi taky oddelany.. tak ted porad merim olej.. ale ty krouzky nema cenu opravovat.. levnejsi je tam dolivat olej.. vzhledem k tomu, ze auto urcite nebudes mit jeste treba 3 roky.. :D nebo ja teda urcite ne :D a kdyz to bude zkroucena hlava tak by ses mel vejit do 3 tis... ja jsem ted nedavno mel udelanou hlavu, serizlej blok motoru a novy tesneni atd.. a taopravabyla jenom o 500,- levnejsi nez cely auto, ktery me stalo 10k :D

hm.. tak takova zprava potesi no.. kdyby ti aspon rekl kolik by to stalo.. jako treba prisel o kseft... ale tak myslim ze kdyz budes kontrolovat chladici kapalinu a olej a bude tam vzdy tolik kolik ma byt tak budes jezdit dlouho.. ale je to voser byt ostatnim na obtiz, jestli to teda sprdi tak jak jsi rikal.. :D

jakoze ono to obcas čadí uplně normalně a občas, jak su ve Zlině, tak to začne srat z vyfuku takové sračky, že se mosim aj srydět...dival se na to a řikal že to pěkně žere olej a že jako pokud chci, tak za desitku mi uděla nové krůžky, těsnění na vaně a pod hlavou no...a zase desitka je desitka, bankomat nešukám, abych si to mohl dovolit...

ak to ma dobrou cenu.. maminymu priteli co mel transportera 2,5 diesel myslim a servis mu za to rekl 35tisic.. ale za 10 bych do toho sel.. me stala posledni oprava taky 10k.. ale jako lepsi nez auto nemit.. a nebo jak rikal JENY, tak s tim chvili nejezdi, nasetri na opravu a pak to zase bude v cajku.. :-)

Podle mě to žere olej-přinejmenším vyměnit gufera na ventilech u hlavy,ale jinak myslím i pístní kroužky...já měl něco podobnýho u 1.0 taky žrala olej ale kámoš stím jezdí do teďka a hulí mu to jak sviň,ale jinak je spokojenej...ubývá ti olej?Vím když mi to žralo olej tak stačilo čuchnout k výfuku a je to takovej hnusnej smrad...

jj, zere to olej a vim ze by se mely vymenit ty krouzky a udelat hlava, ale jak rikam - oprava 10 tisic, coz si ted nemuzu dovolit...akorat je mi divne, ze to proste obcas cadi normalne,jak kazde stare auto a obcas jak nakladak, tudiz si nedokazu vysvetlit, proc jenom nekdy...