Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Názory při výběru nové 607 - starou mě rozstřelili

Pan_Vetvicka

Recommended Posts

Ahoj

Takže do minulého týdne jsem měl 607 2,2 HDi ročník 2005, 98KW

Výbava je celkem jedno ale teď se koukám po nové protože stará je na totálku díky jednomu frajerovi co neví kterej jízdní pruh je jeho a musí jezdit protisměrem. Nicméně mě autíčko zachránilo od vážnějších zranění.

Za 14 měsíců sem na něm nalítal 35 tis km a naprostá spokojenost.

Otázku kterou tu chci zvnést při ježdění 50% město a 50% mimoměsto sem měl kombinovanou po 35 tis 7,7 což mě přišlo dost dobré a chci ze zeptat kdo z vás a jaký máte automat a za kolik vám to tak jezdí protože přemýšlím a vyšší motorizaci ale zase mě bude asi chybět řazení tak mě zkuste přesvědčit zda do automatu jít či nejít :)

Díky

Edit: Foto jak sem dopadnul :( a co mě zachránilo alias 5 pytlíků z osmy ven:(

imgp3920.jpgimgp3924.jpgimgp3926.jpg

[upravil dne 24/8/10 Pan_Vetvicka]

[upravil dne 24/8/10 Pan_Vetvicka]

3,0i V6 210 PS automat plná palba, spotřeba za posledních 6000km 10,9 dle PP. Spíše couračky 20km do města a z města domů. Před měsícem jsem jel dálku, dá se jet za 9,3l. Svezení super:roker P.S. koupil bych to černé obložení radia,klik, atd..

[upravil dne 24/8/10 kajvet]

Původně zaslal: kajvet

3,0i V6 210 PS automat plná palba, spotřeba za posledních 6000km 10,9 dle PP. Spíše couračky 20km do města a z města domů. Před měsícem jsem jel dálku, dá se jet za 9,3l. Svezení super:roker P.S. koupil bych to černé obložení radia,klik, atd..

[upravil dne 24/8/10 kajvet]

Auto jde do dražby jako celek přes havarijní službu bohužel ne nerozprodávám....

A este som zabudol. Automat je skvela vec a do takeho auta ako 607 ma patrit. Na kludne jazdenie je to skvela volba. Ludia sa boja jazdenho automatu, ale myslim ze cena opravy manualu a automatu v tejto triede auta je skoro rovnaka a plus u manualu spojka a zotrvak.

Automat je tam ten isty ako mam ja - AM6. Prevodovka je to vraj velmi vydarena, vyrabaju ju japonci - Aisin Warner a montuje sa do vela znaciek.

Ma klasicky rezim sport a sneh. Taktiez mozes radit systemom tiptronic.

Mozes si precitat aj toto vlakno a dole pisem ako sa to chova v prevadzke.

[upravil dne 25.8.10 DanculD]

Původně zaslal: DanculD

Automat je tam ten isty ako mam ja - AM6. Prevodovka je to vraj velmi vydarena, vyrabaju ju japonci - Aisin Warner a montuje sa do vela znaciek.

Ma klasicky rezim sport a sneh. Taktiez mozes radit systemom tiptronic.

Mozes si precitat aj toto vlakno a dole pisem ako sa to chova v prevadzke.

[upravil dne 25.8.10 DanculD]

Podle doporučení bych měl hledat hlavně automat tiptronic po roce 2006 že je bezproblémový. Ten má taky to klasické manuální řazení když chci nahoru a dolů??

Automat AM6 bude mat vzdy take iste radenie, tzn. aj manual. Chova sa to tak, ze ked presunies paku do manualu, tak tuknutim do paky smerom hore radis vyssie rychlosti a tuknutim smerom dole nizsie. Na zaciatku mi to vadilo, lebo radsej by som to mal naopak ale zvykol som si rychlo.