Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Antipollution Fault P406 Hdi

Guest R_I_D_E_R

Recommended Posts

Guest R_I_D_E_R

Ahoj, jen zpráva pro vás, možná má někdo stejný problém. Koupil jsem před rokem P406Hdi rok 12/2003 66Kw a startovalo bez problémů,jezdilo taky,ale zhruba od 140km/h a hlavně v tahu to házelo do chyby antipollution fault a spadlo auto do nouzáku..super věc když jedete v levým pruhu vedle nákladáku a tohle se stane..no nic, byl jsem v Praze u dvou nejmenovaných velkých autorizovaných servisů Peugeot a vždy začla návštěva zanecháním auta na \"testování\"...diagnostikou to auto prošlo snas 100krát :)

Kluci testovali a měnili a já se jen koukal jak přibívají částky na fakturách a výsledek žádný. Teď skoro po roce kdy už auto chcípalo i na dvojku v zatáčce a klepalo se jak se zimnicí jsem zašel ke staršímu pánovi vedle ve vesnici, napíchl to na BOSCH diagnostiku, řekl mi, že tlak paliva lítá v neskutečných křivkách a to se mu nezdá,ať vyměním tlakový ventil na čerpadle. Pokud někdo bude chtít kontakt, sehnal jsem importéra dílů do motoru, hlavně palivové systémy, čerpadla,turba,vstřiky atd...za velmi slušné ceny a mají hodně vecí skladem. Zakoupil jsem hned ten den ventil a vyměnil..trochu voprc, ale dalo se to během 20 min a auto se zklidnilo, na dálnici zatím vpořádku, teď je to týden a \"musím zaklepat\"...vpořádku. Stavil jsem se u něj i na diagnostiku a auto drží stejný tlak a místo křivky rovná čára..

Zdenek

Tel: 732955510