Jump to content
  • Aktuální cíle darů

EGR VENTIL - NOVINKA

Guest frenky64253

Recommended Posts

Guest frenky64253

Ahojte pezotaci , viem uz tu bolo toho o egr- ku popisane toho vela , ale neda mi to . viete ze sa da odstavit egr vetil v pohode za par minut ?? ide to lahko a jednoducho cez diagnostiku. a poviem vam pezotik ide lahsie , je zivsi a menej papka..

Ja len ze tu bolo popisanych sposobov ako egr odstavit ( zaslepky , a.t.d.)

[upravil dne 22/8/10 frenky64253]

Guest frenky64253

fuha tak to ti neporadim kde mas egr na 307 . ale v podstate ho nemusis hladat staci ak mas dobreho chlapika na diagnostiku a on ti egr odstavi bez toho aby si musel nieco s egr ventilom mechanicky robit.

Guest frenky64253
Původně zaslal: frenky64253

fuha tak to ti neporadim kde mas egr na 307 . ale v podstate ho nemusis hladat staci ak mas dobreho chlapika na diagnostiku a on ti egr odstavi bez toho aby si musel nieco s egr ventilom mechanicky robit.

a kde je v dia? tak to tiez neviem mne to nechcel moj znamy ukazat. len propojil a za 2 minutky bolo egr- ko odstavene..

Guest frenky64253

to neviem ci to bolo odstavene prehratim softu , ale asi nie lebo to trvaslo skutocne kratko. napichol , nieco pootvaral odklikol a erg bolo odstavene. nastartoval som a pre skusku sme vytiahli z erg privodnu hadicku a ziadny podtlak tam nesiel. bol som sa hned na tom previezt a ziadne problemy ani hlasky na pc som nemal. a rozdiel bol evidentny.. skus niekoho kdo sa specializuje na P.

Guest frenky64253

ved prave to som aj chcel urobit zaslepit si egr. zhodou okolnosti som isiel kamosovi na dia., zpomenul som mu ze by som chcel odstavit egr a on , ze ma na to nejaky program ktorym to zablokuje a nebude funkcny. par minut a bolo to hotovo. ziadna demontaz egr , ziadne zaslepky , vsetko robil cez kabel..

a poviem vam ked sa to prvy raz nastartovalo , mali ste vidiet ten čmud ked som tomu vykuril - ako zo studeneho zetora.

bol som sa na tom hned previezt a po chvili prestalo dymit.

Guest bostich

sweetyboy : pokud EGR funguje jak má, tak je aktivní tj pouští část výfukových plynů zpět do sání jenom při volnoběžných ot.Jde o to, že celkem zasírá motor a pokud je EGR přidřený a tím pádem otevřený, funguje pořád.I ve vyšších ot. Technickou nevím jistě, ale co jsem slyšel tak ok.Emise OK

egr mi odstavili v bosch diesel servisu, byl pridreny a ejhle, kourivost je fuc ...

jen nevim, co presne mi s nim udelali, protoze vizualne vypada porad stejne ... na vykonu jsem zatim nic nepozoroval, placebo se nedostavilo, ale aspon uz za mnou neni kourova clona :) ... pokud bych pry mel problem s emisema, tak ma zajet k nim, delaji ME taky :)

Zdravim, mám HDI 2.2. Někdo mi řikal, že u tohohle motoru to nejde zaslepit. Že to pak zlobí skrz řj, nevíte o tom někdo?

Jinak mám vykuchanou FAP od fapoff a k tomu eště chip na 118kW. Když tomu naložim tak za mnou neni vidět, ani stará LIAZka by se za to nestyděla. Ale asi to bude spíš tim FAPem, než EGRem?!