Přejít na obsah
4maa

Ktoré ložisko hučí?

Recommended Posts

otazka je ci urobim zle ak kupim tie snr. na tie mam celkom dobru cenu.

zadne 93€ s DPH

predne 64€ s DPH

zatial neviem ktore budem potrebovat, tak som zatial ceny sondoval. mate niekto lepsie tipy ? ak ano poradte pls, kazda €koruna dobra :)

[upravil dne 23/3/11 21:43 Marcel00]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

kua, minuly tyzden mi za predne loziska uctovali v peugeote á140€, to mam potom pozlatené alebo s francúzkou prirážkou? :myslim takze rada je ber ich :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak oznamujem ze lozisko vymenene, bozske ticho zavladlo v aute... vymena na 3,5 hodinky s prehladom, jednalo sa o lave predne...

inak na prvy krat kopec roboty s odstrojovanim a dal zabrat ten debilny tlmic... uz druhy krat to bude razdva :) dufam ze nie tak skoro

povodne lozisko malo na tej ploske po ktorej tie gulicky jazdia take akoby vykusnute/vystrbene... takze vada materialu... :(

povodny vyrobca NSK, nahodil som NTN-SNR. Cena 50€.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No právě že mi nic nehučí ,ani nevím,jak to má hučet.Pouze při prohlídce před koupí vozu mi bylo sděleno v peugeotu,že jedno ložisko bude na vyměnění ( to levé přední).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no ak sa jedna o predne a k tomu lave tak pri prudsom zatoceni do prava by malo viac zahucat, nakolko sa lava strana zatazi.

huci to aj po vymene pneu ? mozu aj pneu klamat... ked nehuci neni co menit a toboz nie hned dve naraz...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

SNR je v pohode (pouziva ho Peugeot vo vyrobe a aj ho predava), cena je dobra.

kupuje sa len jedno lozisko, cize nedodava sa ako par L+P.

SKF je v podstate top medzi loziskami.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ok dakujem . este jedna otazocka moze sa stat nieco vazne ked to lozisko huci ? ono to zatial nie je take hrozne ,ale som v zahranici a tu by som to velmi nechcel menit hod. sadzba za robotu 80e :grr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

este nieco znamy mi povedal (on mi opravuje auto) ze ked sa meni lozisko tak sa meni aj abs senzor lebo ze je uchyteny v plaste a tazko sa vybera kolko stoji taky senzor?(1 ks)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
este nieco znamy mi povedal (on mi opravuje auto) ze ked sa meni lozisko tak sa meni aj abs senzor lebo ze je uchyteny v plaste a tazko sa vybera kolko stoji taky senzor?(1 ks)

ja som lozisko menil a abs senzor som vybral v pohode. niekedy sa stane ze ide tazko von, preto odporucam v predstihu kvapnut nan WD40 nech sa to vpije medzi tu tehlicu a ABS senzor (do toho otvoru v com je vlozeny)... po par dnoch kvapni znova a uvidis ako lahko pojde von.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

foto nemam, ale ked sa pozries na tehlicu tak ten snimac ide do jej vnutra.

ten snimac snima lozisko, nakolko magnety su v lozisku. nemozes to prehliadnut,

urcite to v pohode najdes... tak kvapni akoby pod ten senzor co je v thlici zasunuty...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku