Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

E85


yokomon

Recommended Posts

Na odpor zapomeň, použij nějaký stabilizátor / měnič 12V DC na 5V DC. V Číně do 3$.

Ještě edit: Pokud je ten "odpor" dodávaný v originál balení, tak ho pochopitelně použij. Ono nejvíc záleží na odběru té jednotky.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to mám v 607 pod kaslíkem. Krásně se to tam vešlo. K motoru jsem vyvrtal díru, dal průchodku zamazal silikonem. Jeden příval déšť jsem s tím projel a vše v suchu. K vstřikům vyšly kabely jen tak tak. Ještě jsem vypichoval piny z konektorů a protáhl je chráničkou. 

 

Ten stabilizátor je dobrej tip. Určitě ho tam budu dávat. Možná i s odrušovacím filtrem. Třeba to pomůže na to cukání.

20180930_124402.jpg

20180930_124342.jpg

20180930_124219.jpg

20180930_124213.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to ty psal i s fotkou! Kdyz chces jit do te vifikundce E*%, tak se aspon vykasli na nejakej odpor a dej co tam patri - elektronickej stabilizator 5V DC treba TADY. Nemusis z Ciny, je to korunova zalezitost a ma kazdej obchod s elekrosoucastkama!:papa

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi to přišlo.ja to můžu napojit na jakykoliv kabel do kterého jde 12V s odporem na 5V.je jedno jaký si vyberu.nebo není?Já vlastně ten kabel co strihnu zase spojim a napojim na něj ten odpor.takze do toho kabelu půjde pořád 12V a na výstupu u odporu půjde 5V.je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doporučil bych ti objednat a počkat na stabilizátor ale jestli to chceš dělat nadvakrát jako teď já :) tak 12 V by tam mělo být minimálně od chvíle kdy otočíš klíč do 1. Jinak to chápeš. Je to dělič napětí takže je tam něco kolem 5V až když jednotka je v provozu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na cistej ethanol jede auto hezky,ale spotřeba vyletěla k 10 litrům což z původních 5,6litru je fakt hodně.ustali se to za čas?jinak motor jede hezky akorát na volnobeh se cuká.dotankoval jsem benzin a v pohodě.tak vubec nevim.jake mas zkusenosti s tou spotřebou ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2018 at 12:22, Marenaf napsal:

Tak na cistej ethanol jede auto hezky,ale spotřeba vyletěla k 10 litrům což z původních 5,6litru je fakt hodně.ustali se to za čas?jinak motor jede hezky akorát na volnobeh se cuká.dotankoval jsem benzin a v pohodě.tak vubec nevim.jake mas zkusenosti s tou spotřebou ty?

Moje spotřeba. Hodně město a krátké trasy. Nárůst asi o 2-3 litry. https://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/828190.html

Teď jsem tam dal benzín a je to línější.

Dej tomu víc km v normálním provozu a musí to jít výrazně níž pokud ne je někde problém. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...