Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kroupy, kroupy, kroupy ... aneb jak se z myho zachovalyho Frantika stala behem 5 min. plechovka ;(


hribe

Recommended Posts

zdravim vsechny,

chci se s vama jenom trochu podelit o moji bolest :

bohuzel sem vcera vecer zaparkoval na spatnym miste ve spatnou dobu a takhle dopadla moje zachovala 405ka po dost hustym krupobiti ...

je me to moc lito, ponevadz to byl opravdu zachovalej kus, kterejch uz dneska moc nejezdi, pravda cena tohohle auta dneska je asi stezi tak 50tis. a mozna ani to by mi za to nikdo nedal, ale pro me to auto melo hodnotu uplne jinou, byl to proste krasnej zachovalej kus ... bohuzel ted uz je to minulost ...

at mate vic stesti nez ja, protoze me uz kroupy potakli za poslednich 5 let podruhy, nicmene pred 5 lety sem mel na 306-ce taky mnoho doliku, ale zdaleka na tak hluboky jako ted, ted je to vopravdu extrem ...

mejte se, hrbe ;(

[upravil dne 16/8/10 hribe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to -> john : je otazkou, jestli se da vubec bavit, vo tom, co je v tomhle pripade horsi nebo lepsi ... ;) je to proste natluceny a vypada to desive ... je asi celkem jedno, jestli mas na haupne 20 doliku o prumeru 2 cm, nebo jenom 10 doliku o prumeru 1cm ... dyt je to jedno, vypada to stejne blbe, ale co uz s tim ...

aspon ze ty vokna mi zustaly ;)

hribe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sagic :

smart fix znam, v minulosti sem u nich i parkat byl (dvere po praseti, blatnik po Vietnamcovi, a taky houpna bo nakym bezcovi nebo skokanovi ...), tenkrat jeste byly na Flore, nicmene vzdycky sem jim do toho nechtelo, se to je stary auto a ze popraska lak ... navic trochu sem poznal jejich ceny - tohle by bylo cely tak za 15 litru, pricemz na mnoho mist se stejne vubec nedostanou ...

hribe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, to je fakt k jedu..stat sa to mne tak fakt neviem čo stým..je mám nad predným svetlom taku istu dobku ako ty, tak idem na buduci týžden do lakovne..ale to tvoje je asi na celolak čo? tak vela štastia nech s tým volačo vymyslíš!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...